Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / ABD – Japonya İddaa Tahmini 05.09.19

ABD – Japonya İddaa Tahmini 05.09.19

Dünya Kupası E grubu mücadelesinde ABD Perşembe saat 15:30’da Japonya ile karşılaşacak. İddaa ABD’nin toplam sayı limitini 99.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 103.5 olarak belirlemiş.

ABD her ne kadar C takımı diyebileceğimiz NBA oyuncuları ile bu turnuvaya gelmiş olsa da atletizm, derin rotasyon ve tempo konusunda bir çok takıma üstünlük kurabilecek seviyede. Ancak Avrupa takımlarına karşı zorlanacaklarını son maçta millilerimize karşı verdikleri sınavda da gördük, uzatma sonunda şansları yaver gitmiş ve 93-92 kazanmışlardı. Bu maçta sakatlanan Tatum forma giyemeyecek.

Japonya turnuvanın vasat takımlarından biri oldu ilk 2 maçta sergilediği performansla. Önce ay-yıldızlılarımızdan 19 sayı sonra Çekya’dan 13 sayı fark yediler. Hachimura önemli bir yetenek olsa da Japonya’nın takımı sürükleyecek bir kısasının olmaması onun da verimliliğini düşürüyor. Watanabe de sertlik ve tecrübe konusunda henüz yeterli olmadığını gösterdi. Ayrıca ilk maçta millilerimizden 86 sonra da Çekler’den 89 sayı yiyerek savunmada da sıkıntı yaşadıklarını gösterdiler.

ABD Walker ve Mitchell liderliğinde açık alanı iyi kullanan ve fırsat verildiğinde bol skor potansiyeli olan oyunculardan kurulu bir ekip. Japonya’nın Çekya gibi üst düzey hücum silahları olmayan bir takımdan bile 89 sayı yediğini düşündüğümüzde NBA oyuncularından kurulu ABD’yi 100 sayının altında tutabilmelerinin çok zor olmasını bekliyorum. Millilerimiz karşısında ecel terleri döken ABD’nin o maçın reaksiyonunu bu maçta gösterek Japonya’yı skora boğmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: Evsahibi ÜST (99.5) / 1.50
Bets10 Oranı: Evsahibi ÜST (103.5) / 2.14
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Dallas Mavericks – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 09.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın dişli takımlarından Dallas Mavericks, Doğu’da liderliği garantilemiş olan güçlü rakibi Milwaukee Bucks ile …