Güncel
Anasayfa / Amerika Birleşik Devletleri Milli Takım / ABD – Uruguay İddaa Tahmini 15.09.18

ABD – Uruguay İddaa Tahmini 15.09.18

2019 FIBA Dünya Kupası Amerika Elemeleri E grubu mücadelesinde Amerika Birleşik Devletleri Cumartesi saat 05:00’da Uruguay ile karşı karşıya gelecek. Bets10 toplam sayı limitini 156.0 olarak açıklamışken İddaa ise baremleri belirlememiş.

ABD, C hatta D takımı diyebileceğimiz çok sıradan bir kadroyla yer alacak. Ama buna rağmen halen üstün atletik özellikleri ve bireysel yetenekleri ile bir çok takıma karşı rahatlıkla üstünlük kurabiliyorlar. Zaten ilk tur gruplarında da benzer bir kadroyla yer almalarına rağmen 6 maçtan 5 galibiyet elde ettiler ve buraya taşıyarak avantaj elde ettiler. İlk turda yaşadıkları tek sürpriz ise deplasmanda Meksika’ya kaybetmeleri ve sadece 70 sayı bulabilmeleriydi.

Uruguay da kıtanın önemli takımlarından biri ve ilk turdan buraya 4 galibiyet taşıyarak halen iddialı oldukların da gösterdiler. Son 4 eleme maçlarında sırasıyla 171, 161, 107 ve 160 sayı çıkmıştı. Özetle yüksek tempoda oynayan takımlara karşı aynı şekilde karşılık vermeyi ve 80-85 baremine ulaşmayı biliyorlar. Açık alanda etkili ve verimli oyunculara sahipler. Ayrıca bu tempolarda savunma konusunda da sorun yaşadıklarını da unutmamak gerekli.

ABD her zamanki gibi yüksek tempoda oynayıp atletik özelliklerini ön plana çıkarmak isteyecektir. Uruguay’ın da bu tempoları sevdiğini ve üretken olabildiğini biliyoruz. Her ne kadar ABD ağır favori olsa da Uruguay’ın en azından ilk yarıda kolay pes etmeyeceğini ve tempoya ayak uydurup bol skor bulacağını düşünüyorum. Tempolu ve bol skorlu bir maçın bizi beklediğini düşünüyorum, bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: –

Bets10 Oranı: ÜST (156.0) / 1.89

Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Japonya – Almanya İddaa Tahmini 24.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Japonya Cumartesi saat 09:05’de Almanya’yı konuk edecek. İddaa bu maça oran …