Anasayfa / Amerika Birleşik Devletleri Milli Takım / ABD – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 29.06.19

ABD – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 29.06.19

FIBA U19 Dünya Şampiyonası mücadelesinde ABD Cumartesi saat 20:00’da Yeni Zelanda ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 161.5 olarak açıklamışlar.

ABD son yıllarda bu turnuvaya önem veriyor ve müthiş yetenekli isimleri bizlere izleme şansı tanıdılar. Bu turnuvada da başta Mobley olmak üzere Green ve Lewis Jr. da ön plana çıkmalarını, hatta turnuvaya damga vurmasını beklediğim isimler arasında yer alıyorlar. Her zamanki gibi ABD turnuvanın ağır favorilerinden biri.

Yeni Zelanda ise alt yapılarda genelde sınırlı bir potansiyele sahip. Net bir yıldızları yok ama takım olarak tempoyu seven ve açık alanı iyi kullanan bir yapıya sahipler. Bu maçta da ABD’nin temposuna zaman zaman ayak uydurarak 70-75 baremine çıkabileceklerini ama savunmada epey zorlanacaklarını düşünüyorum.

ABD Mobley liderliğinde turnuvanın ağır favorilerinden biri ve yine bizlere keyifli maçlar izlettirecekler. Bu karşılaşmada da vasat rakipleri Yeni Zelanda’yı farklı ve rahat bir şekilde yeneceklerini düşünüyorum ama handikap biraz yüksek, güvenemedim için Yeni Zelanda’nın ABD temposuna zaman zaman çıkabileceğini düşünerek tercihimi üstten yana kullanacağım.

İddaa Oranı: ÜST (161.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (161.5) / 1.83
Güven İndeksi: 8/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Trefl Sopot – Arka Gdynia İddaa Tahmini 20.09.20

Polonya Ligi 4.hafta mücadelesinde Trefl Sopot Pazar saat 18:35’de Arka Gdynia ile karşılaşacak. Hem İddaa …