Anasayfa / ADATIP Sakarya BŞB / ADATIP Sakarya BŞB – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 04.11.18

ADATIP Sakarya BŞB – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 04.11.18

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 5.hafta mücadelesinde ADATIP Sakarya BŞB Pazar saat 15:15’te Bahçeşehir Koleji ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 155.5 olarak açıklamış.

Finansal sorunlarla boğuşmasına rağmen son maçlarda toparlanmayı başarmışlardı. Üst üste Wurzburg ve Anadolu Efes galibiyetleri ile moral depolamışlardı ama son maçta Romanya deplasmanında Oradea’ya kaybettiler. Diğer taraftan iç sahadaki maçlarında tempoyu kontrol edip sert savunma yapıyorlar ve yarı sahada uzunlarını kullanmayı tercih ediyorlar. Evlerinde Europe Cup ve BSL kapsamında oynadıkları son 3 maçlarında da düşük skorlar çıkmıştı zaten, sırasıyla 120, 125 ve 142 sayı üretilmişti bu maçlarda.

Bahçeşehir ise lige beklentilerden daha iyi bir şekilde başladı ve 4 maçtan 3 galibiyet çıkarmayı başardılar. Ancak şunu da unutmamak lazım bu galibiyetlerin hepsi iç sahada geldi. Deplasmanda sadece bir maç oynadılar onda da Darüşşafaka Tekfen’e 72-77 kaybetmişlerdi. Özetle deplasmanda sadece tek bir sınava çıktılar ve onda da sıkıntı yaşadıklarını gördük.

Sakarya yaşanan tüm finansal zorluklara rağmen ayakta kalmayı başardı şuana kadar ve Anadolu Efes’i de yenerek önemli bir motivasyon da kazandı. İki takım da aslında kontrollü ve düşük tempolu bir basketbolu tercih ediyorlar. Sakarya etkili uzunlarını yarı sahada iyi kullanırken Bahçeşehir ise Colom’un yaratıclığına güveniyor ve set oyununu tercih ediyor. Bu maçta da sertliğin, savunmaların ve yarı saha basketbolunun ön planda olacağını düşünüyorum, bu nedenle de tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ALT (155.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (155.5) / 1.67
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Shenzhen – Beijing Ducks İddaa Tahmini 16.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Shenzhen Perşembe saat 14:35’de Beijing Ducks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de …