Anasayfa / ADATIP Sakarya BŞB / Adatıp Sakarya BŞB – Pınar Karşıyaka İddaa Tahmini 23.03.19

Adatıp Sakarya BŞB – Pınar Karşıyaka İddaa Tahmini 23.03.19

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 23.hafta mücadelesinde Adatıp Sakarya BŞB Cumartesi saat 13:00’da Pınar Karşıyaka ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışken İddaa ise oranı henüz netleştirmemiş.

Sakarya şuanda ligimizdeki en sıkıntılı takımlardan biri. Finansal problemlere müdahele edilmemesi ile birlikte antrenman dahi yapamıyorlar sağlıklı olarak. Şuanda 5 galibiyetle düşme hattındaki Afyon’un sadece 1 maç önündeler. Evlerindeki maçlarda bu sezon özellikle skor bulma konusunda ciddi sorunlar yaşadılar, şuana kadar oynadıkları 8 maçta ortalama 70 sayı gönderebildiler rakip potalara.

Pınar Karşıyaka ise koç Bauerman’ın görev gelmesiyle birlikte savunmada oldukça sertleşti ve çok daha kontrollü bir oyun sergiliyorlar son maçlarında. Europecup ve ligde oynadıkları son 3 maçlarına baktığımızda da gördük bu senaryoyu net olarak ki hücumda da verimliliklerinin düştüğünü gördük, bu maçlarda sırasıyla 135, 154 ve 155 sayı çıkmıştı.

Sakarya zaten tam kadro olsa ve antrenman yapıp hazırlanabiliyor olsa da skor bulma konusunda sorun yaşayan bir takımdı. Şimdi hem eksikler hem de birlikte çalışamıyorlar, daha da önemlisi oyuncular para alamıyorlar kafarlar pek basketbolda değil maalesef. Bu halde iyice sertleşen Karşıyaka savunması karşısında 70 sayıları bile zor göreceklerini düşünüyorum. Karşıyaka ise deplasmanda olmasının etkisiyle düşen tempoda 75-80 bareminde kalacaktır. Bu nedenle tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ALT (156.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (158.5) / 1.67
Güven İndeksi: 8/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Dijon – Asvel Villeurbanne İddaa Tahmini 25.09.20

Fransa JeepElite Pro A açılış haftasında Dijon Cuma saat 22:00’da Asvel Villeurbanne ile karşılaşacak. İddaa …