Anasayfa / Adelaide 36ers / Adelaide 36ers – Illawara Hawks İddaa Tahmini 21.05.21

Adelaide 36ers – Illawara Hawks İddaa Tahmini 21.05.21

Avustralya Ligi mücadelesinde Adelaide 36ers Cuma saat 12:30’da Illawara Hawks ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.62 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.80 olarak belirlemiş.

Adelaide 31 maçın ardından hanesine 13 galibiyet yazdırdı ve kendisine 7. sırada yer bulabildi. Dah aönlerinde 5 maç daha var ve ilk 4 yarışı ile de aralarında sadece 2 fark var. Yani şansları devam ediyor ama tabi minimum hata yapma lüksleri var artık. Bu sezon iç saha peformansları da gayet iyi, hatta ligin en iyi 3 takımından biri konumundalar bu alanda, 16 maçtan 10 tanesini kazandılar şuana kadar. Son 5 maç iç saha maçlarını da üst üste kazandılar, keyifler yerinde kendi sahalarında. Son olarak konuk ettikleri zayıf Taipans’ı tam 16 sayı farkla rahat geçmişlerdi. 

Hawks ise 30 maçta n topladığı 15 galibiyetle kendisine 4. sırada yer bulmayı başarmış bir ekip. Dolayısıyla onların da ilk 4 yarışındaki iddiaları devam ediyor. Deplasman karneleri ise orta şekerli, 16 maçtan 9 tanesini kaybettiler şuana kadar. Son 6 deplasman maçlarından da sadece birini kazanabildiler, o da zayıf rakipleri Breakers karşısında gelen bir galibiyetti. 18 Mayıs’taki son maçlarında da lider Melbourne karşısında kendi sahalarında oynamalarına rağmen hiç direnememişler ve tam 15 sayı farkla kaybederek kötü sinyalller vermişlerdi. 

Adelaide evinde iyi oynayan bir takım ve ilk 4 yarışındaki direkt rakiplerinden biri olan, sadece 2 galibiyet gerisinde olduğu formsuz rakibi Hawks karşısında da hata yapma şansı yok. Bu maçı kaybederlerse matematiksel olarak olmasak da mental anlamda büyük ölçüde havlu atmış olacaklar. Son haftalarda evlerinde aldıkları iyi sonuçlara devam edeceklerini, Johnson, Paul, Giddey ve Crocker gibi silahları devreye sokarak kazanabileceklerini tahmin ediyorum. Alternatif olarak ev sahibi için açılan baremden üst seçeneği de denenebilir. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.62
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 18.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında Milwaukee Bucks Cuma saat 03:30’da Brooklyn Nets …