Güncel
Anasayfa / Afyon Belediyespor / Afyon Belediyespor – Pınar Karşıyaka İddaa Tahmini 09.04.19

Afyon Belediyespor – Pınar Karşıyaka İddaa Tahmini 09.04.19

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 19.hafta erteleme maçında Afyon Belediyespor Salı saat 20:15’de Pınar Karşıyaka ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımının direkt galibiyeti için 1.55 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.62 olarak açıklamış.

Afyon son maçta Sakarya’yı yenerek çok rahat bir nefes aldı diyebiliriz. Sakarya’nın durumunu düşündüğümüzde de ligde kalma ihtimalleri neredeyse garantilenmiş oldu. Ayrıca Sakarya maçı dışında sezonu ne kadar kötü geçirdiklerini biliyoruz, evlerindeki son 6 maçı da üst üste kaybetmiş durumdalar. Son 2 iç saha maçlarında Galatasaray’a 8 ve Afyon’a 6 sayı farkla yenilmişlerdi.

Karşıyaka ise son maçta Türk Telekom deplasmanında tam anlamıyla darmadağın oldu, sadece 56 sayı buldukları maçta tam 17 sayı farkla kaybettiler. Ancak halen play-off biletini kaptırmış durumda değiller, 10 galibiyette kaldılar ve play-off yarışından 1 maç uzaktalar sadece. Son 3 lig maçlarında ise tek galibiyetlerini hayli kötü durumda olan Sakarya karşısında alabilmişlerdi.

Afyon cephesinde keyifler yerinde ve herkes rahatlamış durumda. Son maçta Sakarya’yı yenerek düşme potasından uzaklaştılar ve Sakarya’nın durumu da göz önüne alındığında kalan maçları kaybetseler de sıkıntı yaşamayacaklarını düşünebiliriz rahatlıkla. Karşıyaka ise play-off yarışından daha fazla uzaklaşmamak adına bu maçı mutlak kazanmak zorunda. Deplasmanlarda genel anlamda sıkıntı yaşıyor olsalar da bu hedef maçta iddiası kalmamış, rahatlamış rakibi karşısında kazanmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: ML 2 / 1.55
Bets10 Oranı: ML 2 / 1.62
Güven İndeksi: 8/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Teksüt Bandırma – Galatasaray Doğa Sigorta İddaa Tahmini 15.09.19

Antalya’da düzenlenen Gloria Cup turnuvasında Teksüt Bandırma Pazar saat 16:00’da Galatasaray Doğa Sigorta ile karşılaşacak. …