Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Alba Berlin – Andorra İddaa Tahmini 19.03.19

Alba Berlin – Andorra İddaa Tahmini 19.03.19

7DAYS EuroCup yarı final serisi ilk maçtında Alba Berlin Salı akşamı saat 22:00’da Andorra ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Koç Reneses’in öğrencileri sezon başından beri sergiledikleri performansla aslında Eurocup’ın gizli favorisi olduklarını göstermişlerdi, şimdi yarı finale kalarak yüksek sesle konuşulan favorilerden biri oldular. İlk turda da güçlü rakiplerden Unicaja’yı ilk maçta evlerinde yenilmelerine rağmen sonrasında iki kere üst üste yenerek yarı finale çıkmışlardı. Son 2 maçlarında önce Unicaja’yı içerde 4 sayı ile sonra da deplasmanda BBL’nin etkili takımlarından Giessen’i 5 sayı ile geçmeyi bilmişlerdi. Peno dışında eksikleri bulunmuyor.

Andorra ise Eurocup’ın sürpriz ekiplerinden biri. Çeyrek finalde de dişli ekiplerden Asvel’i 2-1 ile geçip yarı finale adlarını yazdırmışlardı. Ancak son iki maçlarını deplasmanda oynadıklarını ve rakiplerinin eşleşmelerine nazaran daha kolay olan bu eşleşmede deplasmanda Asvel’i zorla yendiklerini sonrasında da ligin orta şekerli takımlarından Burgos’a 4 sayı ile yenilmişlerdi. Walker ve Stevic’in sakatlıkları devam ediyor.

Alba Berlin kendi sahasında Siva yönetiminde etkili bir hücum performansına sahip. Sikma, Hermansson ve Giedraitis gibi silahlarla da Siva’yı çok iyi tamamlıyorlar. Ev sahibi avantajları bulunan bu seride ilk seride Malaga karşısında yaptıkları hataya düşmeyeceklerini ve bu kez ilk maçtan rakiplerini net bir şekilde geçerek kalan maçlar için mesaj vereceklerini düşünüyorum. Andorra’nın buraya kadar gelmesi bile sürprizdi bana göre. Burdan ötesini görmeleri hakikaten çok zor.

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) / 1.71
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 12.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın iddialı takımlarından Houston Rockets, Doğu’nun dişli takımlarından Indiana Pacers ile Çarşamba saat 23:00’da …