Anasayfa / Alba Berlin / Alba Berlin – Bayern Munich İddaa Tahmini 19.06.19

Alba Berlin – Bayern Munich İddaa Tahmini 19.06.19

Almanya easyCredit BBL final serisi 2.maçında Alba Berlin Çarşamba saat 21:30’da Bayern Munich ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin direkt galibiyeti için 1.65 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.74 olarak açıklamış.

Koç Reneses’in öğrencileri ilk maçta güçlü rakibine karşı gayet iyi direnmiş ancak son çeyrekte Bayern’in etkili hücumlarına karşı duramadılar ve potalarında 24 sayı gördükleri son çeyrekte teslim oldular. Şimdi kendi sahalarında taraftar desteği ile seriye eşitlik getirebilmek için sahada olacaklar. İlk maçta Bayern’i yenebileceklerini göstermişlerdi, şimdi performanslarını bir kademe daha arttırmaları gerekecek Siva ve Hermannsson liderliğinde.

Bayern cephesinde ise keyifler yerinde, ilk maçta geriden gelinerek alınan galibiyetin özgüveni ile şimdi Berlin deplasmanında galibiyet arayacaklar. İlk maçta Djedovic düğümü çözen isim olmuştu, onun hücumdaki skorer ve verimli oyunu son çeyrekte yaptıkları geri dönüşe de liderlik etmişti. Ayrıca Barthel de pota altında çok iyi iş çıkarmış, çember savunmasında da beklentileri karşılamıştı.

Berlin cephesinde ilk maçta Hermannsson ile Giedraitis beklentilerin altında kalmış, bu da son çeyrekte en ihtiyaçları olduğu anlarda ellerini kollarını bağlamıştı. Şimdi kendi sahalarında istedikleri oyunu oynayarak güçlü rakiplerine daha çok direneceklerini ve bu sefer zor da olsa kazanan taraf olabileceklerini düşünüyorum ki seride ayakta kalabilmek için bunu yapmak zorundalar.

İddaa Oranı: MS 1 / 1.65
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.74
Güven İndeksi: 8/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Trefl Sopot – Arka Gdynia İddaa Tahmini 20.09.20

Polonya Ligi 4.hafta mücadelesinde Trefl Sopot Pazar saat 18:35’de Arka Gdynia ile karşılaşacak. Hem İddaa …