Anasayfa / Genel / Alba Berlin Bayreuth Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 24 Mart 2017

Alba Berlin Bayreuth Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 24 Mart 2017

24 Mart Cuma günü saat 21:00’da başlayacak Almanya BBL maçında, ligin istikrarlı takımlarından, koç Çakı yönetimindeki Alba Berlin bu sezon kendini play-off resminin içine koymayı başaran Bayreuth’u ağırlıyor. Yurt dışında deplasman takımı lehine 5.5 handikap açılırken toplam sayı limiti ise 163.0 olarak set edilmiş. İddaa’da 652 koduyla açılan maçta deplasman takımı için 2.5 handikap belirlenmiş ve toplam sayı limiti de 162.5 olarak set edilmiş.

Ülkemizi Almanya’da temsil eden gururumuz koç Çakı yönetimindeki Alba Berlin mütevazi kadrosuyla bu sezon Eurocup ve Euroleague takımlarının ardından ilk 4 sırada yer alıp play-off’larda ev sahibi avantajını kapabilmek için savaşıyor. Şuanda 16 galibiyetteler ve bu maçtaki rakipleri Bayreuth’un 2 maç gerisinde 5.sıradalar. Son 3 maçlarından ise sadece 1 galibiyet çıkarabildiler ve formda olduklarını söylemek güç. Ancak evlerinde oynadıkları son 2 maçı da kazandılar. BBL’de maç başına 82 sayı buluyorlar ve bu alanda 6.sırada yer alıyorlar. Bosnalı uzun Kikanovic takımın en güvendiği isim, maç başına 16.8 sayı buluyor. Sırp forvet Milosavljevic ve tecrübeli guard Engin de koç Çakı’nın parkedeki en büyük yardımcıları, hem organizatör hem de skor opsiyonu olarak Alba için çok değerli isimler. Alba işin savunma tarafında ise ligin orta şekerli takımlarından, maç başına 80 sayı görüyorlar potalarında. Bu sezon evlerinde oynadıkları 15 maçtan 10 galibiyet çıkarmayı başardılar.

Koç Korner yönetiminde bu sezon iyi bir ekip kurdular ve bunun meyvelerini topluyorlar. İlk 4 için önemli bir avantaja sahipler, 18 galibiyetle bu maçtaki rakipleri Alba’ya 2 galibiyet fark atmış durumdalar. Son 5 maçlarından 4 galibiyet çıkarmayı başardılar ve formdalar, son maçta ise evlerinde ligin vasat takımlarından Tübingen’i son topta yenebilmişlerdi. Maç başına 85 sayı buluyorlar ki bu alanda ligin en iyi 3.takımı konumundalar. 3 sayı gerisinde %48.1 gibi harika bir yüzdeye sahip olan guardları Lewis maç başına 15.9 sayı ile takımın lideri, yetenekli forvet Brooks da onun hücumdaki en büyük yardımcısı. Boyalı alanda ise Mısırlı Marei koç Korner’in en güvendiği isim. İşin savunma tarafında ise rakipleri Alba gibi orta halli bir takımlar, maç başına 79 sayı görüyorlar potalarında. Bu sezon evlerinden uzak oynadıkları 12 maçtan 8 galibiyet çıkarmayı başardılar, deplasmanlarda da dişli bir takım.

Evinde etkili olan ve kolay kolay kaybetmeyen Alba Berlin ilk 4 yolundaki bu kritik maçta favori olan taraf ve handikapı aşmalarının zor olmadığını düşünüyorum. Bununla birlikte iki takım da yüksek skorlara ulaşabiliyor ve genelde 80 sayıları kolay geçiyorlar. Özellikle Alba savunmada çok dirençli bir ekip değil ve maçın aynı zamanda üste de gidebileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) / 1.67

İddaa Oranı: Üst (162.5) / 1.70 

Bets10 Oranı: Üst (163.0) / 1.88Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir