Anasayfa / Alba Berlin / Alba Berlin – Frankfurt İddaa Tahmini 28.09.21

Alba Berlin – Frankfurt İddaa Tahmini 28.09.21

Almanya easyCredit BBL 2. hafta mücadelesinde Alba Berlin Salı saat 20:00’da Frankfurt ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibinin toplam sayı limitini 86.5 olarak açıklamışlar.

Yeni koç Gonzalez ile sezona hazırlanan Alba hazırlık döneminde inişli çıkışlı performanslar sergiledikten sonra sezonun ilk maçında ise konuk ettiği tamamen yenilenmiş Bonn karşısında beklenenden fazla zorlandı ve son topta 86-88’lik skorla kaybetmekten kurtulamadı. Savunmada zorlandıkları ama hücumda iyi işler çıkardıkları o maçta Eriksson 16 sayı, Zoosman 14 sayı, Sikma 13 sayı ve Schneider 12 sayı ile takımlarını ayakta tutan isimler olmuşlardı. 

Frankfurt ise geçen sezona göre güç kaybettiğini, özellikle savunmada eski günlerinden çok uzak olduğunu daha sezonun ilk maçından ortaya koydu. Bu sezon düşme potasına daha yakın olacaklarını düşünüyorum. Evlerinde oynadıkları maçta denk rakiplerinden Braunschweig karşısında savunmada sınıfta kalarak 76-89 gibi farklı bir skorla yenilmekten kurtulamamışlardı. Tecrübeli guard Robertson 29 sayı, Barça’dan gelen genç Senegalli Badio 14 sayı ve Moore 13 sayı ile takımları adına yegane çift haneli skor katkısı verebilen isimler olmuşlardı. 

Alba mütevazi bir bütçeye ve buna paralel oranda bir kadroya sahip olsa da sonuçta bir Euroleague takımı ve yerli rotasyonunda da kaliteli isimler mevcut. Son şampiyon ünvanı ile başladıkları sezonda Bonn karşısında hücumda etkin olsalar da bir iş kazası yaşamışlardı. Bu kez Frankfurt karşısında hatalarını tekrarlamayacaklarını düşünüyorum. Misafir takımın ilk maçında savunmada sınıfta kaldığını görmüştük. Alba’nın Lo, Smith, Eriksson, Zoosman, Sikma gibi silahlarlar yumuşak savunma karşısında 86 baremini geçmekte zorlanmayacağını tahmin ediyorum. Alternatif olarak Alba’nın handikaplı galibiyetlerini de değerlendirebilirsiniz. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (86.5) – 1.55
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (86.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Igokea – KK Split İddaa Tahmini 22.10.21

Adriyatik Ligi 5. hafta mücadelesinde Igokea Cuma saat 19:00’da KK Split ile karşılaşacak. İddaa toplam …