Anasayfa / Alba Berlin / Alba Berlin – Giessen İddaa Tahmini 04.05.22

Alba Berlin – Giessen İddaa Tahmini 04.05.22

Almanya easyCredit BBL 17. hafta erteleme maçında Alba Berlin Çarşamba saat 20:00’da Giessen ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın limitini 76.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 75.5 olarak belirlemiş.

Son şampiyon Alba bu sezon Euroleague defterini kapattıktan sonra BBL’yi yine domine ediyor. Tam 9 maçtır kazanıyorlar ve bu sayede de 25 galibiyete ulaşarak lider Bonn’dan 3 maçları eksik olmasına rağmen sadece 1 galibiyet geride 2. sırada yer alıyorlar, yani aslında normal sezonun gizli lideri konumundalar. Özellikle evlerindeki maçlarda beklentilerin aksine savunma performansları ile öne çıktılar, son 4 maçtan 3 tanesinde 73, 57 ve 70 sayı yediler sadece. 

Giessen ise Frankfurt ile beraber lige veda eden 2 takımdan biri oldu. Kalan 2 maçlarını kazansalar bile BBL’de devam etme şansları bulunmuyor. Son maçlarda direnmeye çalışsalar da yeterli olmamış, özellikle hücumda oldukça kısır bir performans sergilemişlerdi. Bu son maçtan 3 tanesinde sırasıyla 66, 76, 70 sayı üretebilmişlerdi. Miller, McCullm, Fayne ve Omot takımın öne çıkan skor opsiyonları konumundalar ama son maçlarda takımlarını ligde tutmayı başaramadılar. 

Birbirinden güç kalitesi ve seviyesi anlamında artı doğal olarak hedefler anlamında çok farklı takımlar. Alba’nın maç eksiği ile beraber liderlik şansı halen sürerken Giessen ise lige veda etmesi kesinleşen ekiplerden biri. Dolayısıyla bu maçta konsantre olmakta zorlanacaklardır. Son maçlarda üretim konusunda zaten sıkıntı çektikleirni biliyoruz ve şimdi bu motivasyon eksikliği artı istim üstündeki Alba’nın sert savunması karşısında 75 baremini geçebileceklerini öngörmüyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ALT (76.5) – 1.44
Bets10 Oranı: Deplasman ALT (75.5) – 1.68
Güven Endeksi: 4Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Brujos de Guayama – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 22.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Pazar günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …