Anasayfa / Alba Berlin / Alba Berlin – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 25.03.22

Alba Berlin – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 25.03.22

Turkish Airlines Euroleague 32. hafta mücadelesinde Alba Berlin Cuma saat 22:00’da Kızıl Yıldız ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 2.5 olarak açıklamış.

Koç Gonzalez’in öğrencileri yakaladıkları güzel serinin ardından son haftalarda bir düşüşe geçtiler, son 2 maçlarını üst üste kaybettiler. Ama buna rağmen Rus ekiplerinin devre dışı kalmalarıyla beraber halen play-off şansları var, potadan sadece 1 adım uzaktalar. Kaybettikleri son 2 maçta önce deplasmanda Baskonia’ya 17 sonra da içerde Barça’ya 16 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Son maçta Barça karşısında Da Silva 13 sayı, 5 ribaund, Smith 12 sayı, 3 ribaund ve Blatt 11 sayı ile yegane direnebilen isimler olmuşlardı. Eriksson ile Olinde’nin sakatlıkları devam ederken, Thiemann’ın ise durumu maç saatinde belli olacak. 

Sırp ekibi ise 24 maçtan 11 tanesini kazandı ve onlar da play-off yarışının içerisindeler, 8. sıradan sadece 1 adım uzaktalar. Deplasman karneleri ise pek iyi değil, toplamda 11 maçtan sadece 2 tanesini kazanabildiler ve son 2 maçlarını da üst üste kaybettiler. Bu yaşanan üst üste kayıplarda önce Pana’ya 6 sayı farkla sonra da güçlü Barça’ya 12 sayı farkla boyun eğmişlerdi. O son maçta Dobric 17sayı, 2 asist ve Ivanovic 13 sayı, 2 ribaund ile yegane çift haneli skor katkısı verebilen isimlerdi. Hollins, Lazic ve Zirbes’den bu maçta faydalanamayacaklar. 

İki takım da play-off şanslarını sürdürüyorlar ve bu nedenle de bu maçın önemi çok daha fazla. Kaybeden takım play-off yarışında ciddi bir yara alacak. Alba her ne kadar evinde favori gibi görünse de Kızıl Yıldız’ın son haftalarda dirençli bir basketbol oynadığını biliyoruz. Wolters, Kalinic, Dobric gibi isimlerin liderliğinde koç Radonjic’in öğrencilerinin son ana kadar savaşacağını, skorun içinde kalacağını düşünüyorum. Bu sahada üst üste farklı yenilgiler alan Alba karşısında handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum ki deplasmanda olmalarına rağmen kazanmaları beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (+2.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Metropolitan Levallois – Paris İddaa Tahmini 17.05.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 34. ve son hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Salı günü saat …