Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Alba Berlin – Lokomotiv Kuban İddaa Tahmini 19.12.18

Alba Berlin – Lokomotiv Kuban İddaa Tahmini 19.12.18

7DAYS EuroCup 10.maç gününde Alba Berlin Çarşamba saat 22:15’te Lokomotiv Kuban ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Alba Berlin 9 maçtan 7 galibiyet çıkardı ve amaçları grup lideri olup Top 16 gruplarında diğer grup liderlerinden biri ile aynıu grupta yer almamak. Siva iyileşti ve Sakarya’dan transfer ettikleri Nnoko bu maçta forma giyebilecek. Siva’nın sakat olduğu dönemi de iyi geçirdiler, BBL ve Eurocup’daki son 3 iç saha maçlarında Bamberg’i 4, Limoges’u 8 ve Frankfurt’u 13 sayı farkla geçmişlerdi.

Lokomotiv Kuban ise koç Obradovic’in görev alınması ve Jovanovic’in göreve gelmesinin ardından halen dengesini ve istikrarını tam olarak oturtabilmiş değil. Şuanda 8 galibiyetle liderler ama kaybetmeleri durumunda ikinci sırada yer alacaklar ve top 16 grubunda diğer gruplarının birincilerinden biriyle aynı grupta yer alacaklar. Son deplasman maçlarında zorlandıklarını gördük, temsilcimiz Tofaş’ı uzatma sonunda geçerken VTB’nin vast takımlarından Enisey’i de ancak 7 sayı ile geçtiler. Fransız uzun Fall bu maçta forma giyemeyecek.

Koç Reneses faktörü, ev sahibi avantajı, Siva’nın iyileşmesi, Nnoko takviyesi ve son maçlarda eksik-sakat oyunculara rağmen formunu koruyan bir Alba Berlin var karşımızda. Lokomotiv Kuban da çok iyi bir takım ancak halen istikrar ve potansiyeli parkeye yansıtma konusunda sorunları var artı bu maçta Fall’dan yararlanamayacaklar. Alba Berlin’in bu artılarla bir adım önde olduğunu ve düşük handikapı da aşarak kazacaklarını, TOp 16’ya lider olarak gideceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) / 1.69
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …