Anasayfa / Alba Berlin / Alba Berlin – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 01.05.22

Alba Berlin – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 01.05.22

Almanya easyCredit BBL 34. hafta mücadelesinde Alba Berlin Pazar saat 16:00’da MLP Academics Heidelberg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 13.5 handikap belirlemişler.

Son şampiyon Alba bu sezon da koç Gonzalez yönetiminde ligin en istikrarlı en iyi basketbol oynayan ekiplerinden biri. Tam 8 maçtır bileklerini bükebilen çıkmadı BBL’de ve Mercedes-Benz Arena’da ise bu sezon 15 maçtan 11 galibiyet çıkardılar, ayrıca evlerinde de 7 maçtır kaybetmedikleirnin altını çizelim. Son olarak 27 Nisan’da dişli play-off ekiplerinden Hamburg’u konuk etmişler ve 96-81 gibi net bir skorla kazanmışlardı. 

Heidelberg ise sezona iyi bir giriş yapmıştı ama sonrasında üst üste kayıplar yaşadı ve play-off potasından çıktı. Ama en azından 11 galibiyete ulaşarak düşme potasından uzaklaştılar ve ligde kalmayı garantilediler. Artık kalan 2 maçlarını kaybetseler bile onlar adına bir tehlike yok. Diğer taraftan son 5 maçlarını üst üste kaybettiklerini ve tamamen havlu attıklarının da altını çizelim. Son olarak 29 Nisan’da konuk ettikleri Bamberg’e 81-94 ile farklı yenilmişlerdi. Son deplasman maçlarında ise Ulm’a tam 16 saı farkla yenildiler bu kötü serinin içinde.

İki takım arasında zaten kadro kalitesi ve seviye anlamında net farklar var. Ayrıca bunun dışında Alba’nın halen liderlik yolunda iddiası devam ediyor ve bu nedenle de motivasyonları yüksek ve onların aksine rakip Heidelberg’in ise hiç bir motivasyonu yok kalan maçlarında çünkü ne düşme ne de play-off ile alakaları kalmadı. Hal böyle olunca Mercedes-Benz Arena’da dominant bir basketbol oynayan Alba’nın amaçsız ve zayıf rakibi karşısında hata yapmayacağını, çift haneli farklarla rahat bir galibiyet alacağını söylemek yanlış olmaz. 

İddaa Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.50
Rexbet Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Venezuela Superliga iddaa tahmin ve analizleri

Toros de Aragua – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 09.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Toros de Aragua Salı günü saat 01:00’da Gaiteros del Zulia …