Anasayfa / Alba Berlin / Alba Berlin – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 23.10.22

Alba Berlin – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 23.10.22

Almanya easyCredit BBL 4. hafta mücadelesinde Alba Berlin Pazar günü saat 16:00’da MLP Academics Heidelberg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibinin toplam sayı limitini 91.5 olarak açıklamışlar.

Alba son şampiyon ünvanı ile devam ettiği yeni sezonda şuana kadar çok iyi iş çıkardı ve BBL’de yoluna üçte üç ile devam ediyor. Bu maçlarda da rakip potalara ortalama 87 sayı göndererek hücumda ne kadar iyi durumda olduklarını gösterdiler. Euroleague’de de yollarına namağlup devam ediyorlardı ama son maçta, 2 gün önce İstanbul’da son 2 sezonun şampiyonu Efes’e 78-74 ile kaybettiler. Bu maça kadar Euroleague’de de 93 sayı ortalaması ile oynuyorlardı, orada da ne kadar etkili bir hücum takımı olduklarının altını çizmişlerdi. Eriksson, Lo, Thiemann ve Smith’in sakatlıkları devam ediyor.

Heildelberg ise ligin orta şekerli takımlarından biri. İlk maçlarından birini kazanıp birini kaybederken ortak noktanın savunmadaki yumuşak ve kötü performansları olduğunu söyleyebiliriz. Ludwigsburg’a içerde kaybederken 100 sayı ve Frankfurt’u içerde yenerken 90 sayı görmüşlerdi potalarında. Sonrasında kupada ise denk rakiplerinden Braunschweig’ı deplasmanda 84-85 ile uzatma sonunda geçerek adlarını çeyrek finale yazdırmışlardı. 

Alba hücumda tam anlamıyla makine düzeninde oynayan bir takım. Euroleague sahnesinde bile onları koaly kolay durduramayor güçlü savunmalar. Dolayısıyla Heidelberg gibi zaten savunmada yumuşak kalan ve kendi sikletlerinde olmayan bir takım karşısında, üstelik evlerinde hata yapmayacaklarını ve Eriksson, Lo, Thiemann ve Smith’in yokluğuna rağmen Blatt, Zoosman, Sikma, Koumadje gibi silahlarla kazanırken 90 baremini de geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (91.5) – 1.62
intobet Oranı: EvSahibi ÜST (91.5) – 1.87
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Hapoel Tel Aviv İddaa Tahmini 07.12.22

7DAYS EuroCup B grubu 7. hafta mücadelesinde Hamburg Towers Çarşamba günü saat 21:30’da Hapoel Tel …