Anasayfa / Alba Berlin / Alba Berlin – Virtus Bologna İddaa Tahmini 17.09.23

Alba Berlin – Virtus Bologna İddaa Tahmini 17.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Munich’de düzenlenen Megasport Cup’da Alba Berlin Pazar günü saat 16:00’da Virtus Bologna ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Alba yeni sezonda da koç Gonzalez ile yola devam ediyor. Kadrolarını ise genç ve potansiyelli isimlerin temelinde kurmayı sürdürüyorlar. Ancak tabiki bunun defolarını net olarak görüyorlar özellikle bu adaptasyon sürecinde. Turnuvadaki ilk maçta da bunu gördük zaten, hücumda organize olamadılar ve Kızıl Yıldız’ın sert savunması karşısında adeta eriyerek 56-74 gibi can sıkıcı bir skorla kaybettiler. 

Bologna ise yaz döneminde fazla hareketli günler geçirmemişti ama geçtiğimiz günlerde koç Scariolo’nun yönetimi suçlar nitelikteki açıklamaların ardından görevden alınması takımda hareketliliği arttırdı. Yerini de fazla geç olmadan koç Banchi ile doldurdular. Turnuvanın ilk maçında ise dişli rakiplerden biri olan, ev sahibi konumundaki Bayern’e beklenenden daha iyi direndiler ama sonunu getiremediler ve 76-73 ile kaybettiler. 

İki takım da buradaki maçlarında gösterdi ki bu sezon savunma odaklı performanslar izletecekler bizlere. Alba’nın genç oyunculardan kurulu bir kadro olması hücumda organize olmalarını zorlaştırıyor ve Bologna’nın da iyi savunma yapan bir ekip olduğunu düşündüğümüzde Kızıl Yıldız maçındaki gibi bir senaryo görebiliriz. Bologna’nın 80 altında, Alba’nın ise 70-75 bandından gezineceğini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ALT (156.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Bilbao – Andorra İddaa Tahmini 24.09.23

İspanya Liga Endesa açılış haftası mücadelesinde Bilbao Pazar günü saat 18:00’da Andorra ile karşılaşacak. Hem …