Anasayfa / Alba Fehervar / Alba Fehervar – Szombathely İddaa Tahmini 26.05.23

Alba Fehervar – Szombathely İddaa Tahmini 26.05.23

Macaristan Ligi final serisi 4. maçında Alba Fehervar Cuma günü saat 19:15’de Szombathely ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 162.5 olarak açıklamışlar.

Alba ligi 3. sırada bitiren ve dolayısıyla zirvenin iddialı takımlarından birisi. Bunu play-off’a da en iyi şekilde taşıdılar ve finale kadar geldiler. Burada ise güçlü rakibe karşı saha avantajları olmamasına rağmen direnmeyi sürdürüyorlar. Ancak henüz servis kıramadılar ve deplasmandaki 2 maçı da kaybettikleri için 2-1 gerideler. Evlerindeki tek maçı ise son nefesfe 81-80 ile kazanmayı bilmişlerdi. O maçta kaptan Vojvoda 20 sayı, 5 ribaund, Philmore 18 sayı, 4 ribaund, 4 asit ve Ford 15 sayı, 8 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. Bu maçta evlerinde tamam mı devam mı diyecekler!

Szombathely ise normal sezonun birincisi ve en güçlü şampiyonluk adayı olduklarını da şuana kadar net olarak gösterdiler. Burada final serisinde de evlerinde hata yapmayarak avantajlarını korudular şuana kadar. Deplasmandaki son maçta hücumda biraz kendi standartlarının altında kalınca son nefeste kaybettiler. O maçta Cowels ile Perl 17’şer sayıyla mücadele ederken Kovacs 12 sayı ve Barac 10 sayı ile katkı vermişlerdi.

Seride oynanan 3 maçtan ikisinde bizlere yüksek tempoda bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi takımlar. Sırasıyla 161 ve 162 sayı üretilmişti o maçlarda. Şimdi ev sahibi ekibi tamam mı diyecek. Bu nedenle en güvendikleri hücum performanslarını ve tam saha basketbolunu ortaya koyacaklarını düşünüyorum. Szombathely de onlara Cowels ve Perl liderliğinde atarak rahatlıkla karşılık verecektir. Bu nedenle de tercihim yine bol skordan yani üst seçeneğinden yana olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (162.5) – 1.68
intobet Oranı: ÜST (162.5) – 1.84
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …