Anasayfa / Aliağa Petkim Spor / Aliağa Petkim Spor – Gaziantep İddaa Tahmini 13.05.23

Aliağa Petkim Spor – Gaziantep İddaa Tahmini 13.05.23

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 29. hafta mücadelesinde Aliağa Petkim Spor Cumartesi günü saat 15:30’da Gaziantep ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.41 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.66 olarak belirlemiş.

Petkim son 3 maçtan 2 tanesini kazandı ve 11 galibiyete ulaştı. rakiplerine göre 2 maçları eksik olduğu için fikstüre bakmazsanız ligde kalmayı garantiledi diyebilirsiniz ama bu maçların biri Efes diğer Fenerbahçe ile! Dolayısıyla bu maçta Gaziantep’e kaybedip o maçları da kaybederlerse Gaziantep’in son maçında Daçka’yı yenmesi durumunda lige veda edecekler çünkü ikili averajda Gaziantep’den yana! Mutlak kazanmaları gereken bir maç en güvendikleri konu da iç saha performansları, burada Aliağa taraftarının da desteğiyle son 4 maçtan 3 tanesini kazanmışlardı. 

Gaziantep ligin halihazırda düşme adaylarından birisi zaten. Son 2 maçlarını üst üste kaybederek rakipleri kazanırken kötü performanslara imza attılar. Artık hem bu maçı hem de son hafta Daçka maçını kazanmak durumundalar ki bu bile yetmeyebilir eğer Beşiktaş da iki mçaını kazanırsa, çünkü ikili averajda gerideler. Deplasman karneleri ise bu zorlu görev için yeterli değil! Evden uzaktaki son 4 maçlarını üst üste kaybettiler. Son olarak Merkezefendi’ye 95-91 ile kaybetmişlerdi. 

İki takım ilk olarak 8 Ocak’ta karşılaşmışlar, Gaziantep evinde oynamanın avantajıyla 86-55’lik net bir galibiyet elde etmişti. Ancak son dönemde sergiledikleri kötü deplasman performansları, Petkim’in kalan 2 maçının Efes ve Fenerbahçe ile olması bu maçta ibrenin ev sahibi Petkim’e kaymasını sağlıyor. İzmir ekibi son 2 maçta karşılaşacağı zorlu rakipler öncesinde bu maçı evinde kazanarak rahat bir nefes almak istiyor. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.41
intobet Oranı: MS 1 – 1.66
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …