Anasayfa / Almanya Milli Takımı / Almanya – Çekya İddaa Tahmini 18.06.21

Almanya – Çekya İddaa Tahmini 18.06.21

2020 Tokyo Olimpiyatları’nda yer alacak takımları belirlemek adına oynanacak eleme maçları öncesi Hamburg’da düzenlenecek olan VFG Supercup’da ev sahibi olan Almanya Cuma saat 21:30’da Çekya ile karşılaşacak. Bets10 misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça henüz oran açmamış.

Almanya, Split’in ev sahipliği yapacağı elemelerde A grubunda Rusya ve Meksika ile mücadele edecek. Koç Rodl’ın elinde tam kadro olmadığını biliyoruz. Alba’nın 3 önemli ismi Giffey, Lo, Thiemann’ın yanı sıra beyin ameliyatı geçiren Zipser ve ABD’den dönmeyen Schröder de henüz takıma katılmadı. Ama yine de ellerinde tecrübeli isimlerden oluşan geniş bir kadro olduğunu belirtmek lazım. Barthel, Benzing, Obst, Saibou, Voigtmann ve Mo Wagner takımın ilk bakışta öne çıkan isimleri olarak görülüyorlar. 

Çekya ise 12 Dev Adam ile birlikte Victoria, Kanada’daki B grubunda mücadele edecek. Onlar Almanya’nın aksine şimdiye kadar 2 hazırlık maçı yaptılar, ikisi de Finlandiya ile oynandı ve sırasıyla 78-65 ve 93-85 ile kazanmayı bilmişlerdi. Koç Ginzburg’un liderliğindeki Çekya’nın hangi kadroyla çıkarsa çıksın son yıllarda ne kadar dirençli ne kadar disiplinli bir basketbol oynadıklarını biliyoruz, asla kolay pes etmiyorlar. Balvin ile beraber Auda’dan da bu maçta faydalanabilecekler ama halen Satoransky, Vesely, Bohacik, Schilb ve Hruban takıma katılmadılar. Aslında elemelerde mücadele edecekleri kadro yerine gelecekte milli formayı giymesi beklenen isimlerle bu maçta sahada olacaklar. 

Normal şartlarda özellikle Çekya tam kadro olsaydı denk güçlerin mücadelesi olacak derdim, Çekya’nın handikapta kalmasını bekler hatta yenmelerinin de sürpriz olmayacağını söylerdim. Ama Satoransky, Vesely, Bohacik, Schilb, Hruban gibi önemli eksiklerle, özellikle uluslarası tecrübesi düşük genç isimlerle Almanya karşısında fazla şansları olmayacağını düşünüyorum. Koç Rodl’un öğrencileri evlerinde oynamanın avantajıyla Voigtman, Barthel, Wagner gibi uzunları verimli kullanarak handikapı aşıp kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Limoges – Cholet İddaa Tahmini 23.10.21

Fransa Betclic ELITE Pro A 5. hafta mücadelesinde Limoges Cumartesi saat 21:00’da Cholet ile karşılaşacak. …