Anasayfa / Almanya Milli Takımı / Almanya – Fransa İddaa Tahmini 06.07.24

Almanya – Fransa İddaa Tahmini 06.07.24

Köln’de oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Almanya Cumartesi günü saat 16:30’da Fransa ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Son Dünya Şampiyonu Almanya, koç Herbert yönetiminde Paris Olimpiyatları için hazırlıklarını sürdürüyor. İdeal bir kadroyla turnuvaya hazırlandıklarını biliyoruz. NBA oyuncuları Schröder ve Franz Wagner yine takıma liderlik yapması beklenen isimler konumundalar. Theis, Thiemann, Lo, Bonga, Mo Wagner, Obst ve Weiler-Babb da onları tamamlamaya çalışacaklar. Bu onların hazırlık dönemindeki ilk sınavları olacak. 

Fransa ise Dünya Kupası’nda yaşadığı hayal kırıklığının ardından ev sahibi avantajıyla yer alacağı Olimpiyatlar’a mutlak madalya hedefi ile hazırlanıyor. Koç Collet’nin elinde ideal bir kadro var. Wembanyama, Lessort, Gobert, Yabusele, Fournier, De Colo, Okobo, Maledon gibi hem NBA hem de Euroleague sahnesinde yer alan önemli silahlara sahipler. Nitekim ilk hazırlık maçlarında da NBA oyuncularımızdan yoksun milli takımımızı tam 50 sayı farkla, 96-46’lık skorla yenmişlerdi!

Evet Almanya Dünya Şampiyonu ünvanına sahip ama Fransa’nın elinde gerçekten korkutucu bir kadro var ve milli takımımız karşısında da ne kadar istekli ve hazır olduklarını gösterdiler, NBA oyuncularımız olmasa da bizi 46 sayıda tutup 50 sayı farkla geçmeleri gerçekten alkışları fazlasıyla haketmişti. Henüz ilk hazırlık maçına çıkacak olan Almanlar karşısında da özellikle pota altında Gobert, Lessort, Wembanyama üçlüsüyle net olarak üstünlük kurmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.62
intobet Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.78
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …