Anasayfa / Genel / Almanya – Fransa Maçı İddaa Tahmini 27.08.2017

Almanya – Fransa Maçı İddaa Tahmini 27.08.2017

Almanya - Fransa Maçı İddaa Tahmini 27.08.2017
Almanya – Fransa Maçı İddaa Tahmini 27.08.2017

Eurobasket’in renkli takımlarından Almanya ile eksiklerine rağmen madalya adaylarından Fransa hazırlık maçında, 27 Ağustos Pazar günü saat 15:30’da karşı karşıya gelecekler.

Keyifli ve çekişmeli geçeceğini düşündüğüm maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da ev sahibi Almanya lehine 6.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 154.5 olarak set edilmiş. İddiaa’da henüz baremler açılmamış.

Eski Gücünde Değil

Efsane isim Dirk Nowitzki‘nin milli takım formasını emekli ettiğini açıklaması ile beraber elbette ciddi bir güç kaybı yaşamış oldular. Ayrıca NBA temsilcilerinden iki tanesi, Zipser ile Kleber ve tecrübeli uzunlar Zirbes ile Pleiss da kadroda yer almıyorlar. Bu kadar önemli eksiklere rağmen koç Fleming’in elinde yine de etkili olabilecek bir kadro var. Dennis Schröder liderliğindeki Almanya, özellikle pota altında Daniel Theis ve Johannes Voigtmann ile oldukça tehlikeli bir takım ki hazırlık maçlarında Danilo Barthel de 4 numarada çok iyi iş çıkarmıştı. Her ne kadar istikrarsız olsa da Benzing de bu takımın çok önemli bir parçası, değerli bir skor opsiyonu. Hücumda Schröder dışında yaratıcı bulmakta zorlandıkları için düşük tempoda skor potansiyelleri aşağı iniyor, sert savunma ile bu açığı kapatmaya çalışıyorlar. Şuana kadar oynadıkları 7 hazırlık maçından 3 galibiyet çıkarabildiler. Bu maçların 4 tanesinde 154.5 baremi aşılmazken, 2 maçta 155 ve 1 maçta da 156 sayı çıktı.

Eksiklere Rağmen Madalya Adayı

Koç Collet yönetimindeki Fransa’da öyle eksikler var ki hakkikaten yer alsalardı turnuvanın kaderini değiştirirlerdi. Gobert, Batum, Kahudi, Luwawu, Florient Pietrus, Causeur ve Gelabale Eurobasket’te yer almayacaklar. Yine de potansiyelli ve derin bir kadroya sahip Fransa. Nando De Colo, Thomas Heurtel ve Boris Diaw‘ın liderliğinde, Fournier ile Jackson gibi etkili skorerlere ve Lauvergne, Seraphin, Tillie gibi sert uzunlara sahipler. Ayrıca Westermann ile Toıpane de hazırlık maçlarında aldıkları süreleri çok iyi kullandılar ve önemli bir potansiyele sahip olduklarını gösterdiler. Tecrübeli guard Diot’un da sakatlığı devam ediyor ama turnuvada forma giymesi bekleniyor. Hazırlık maçlarında 7’de 5 ile güzel bir istikrar yakalayan Fransa, bildiğimiz ekolün dışında savunma odaklı bir takım olmaktan çıkmış ve çok daha yüksek skorlara ulaşabilen bir hücum takımı olarak oynuyor. 7 maçtan 4 tanesinde 154.5 baremi aşılırken, 5 maçta ise Fransa 85 ve üzeri skor buldu.

Almanya – Fransa İddaa Tahmin

Almanya her ne kadar bir savunma takımı gibi gözükse de Schröder liderliğinde açık alanda da etkili olan ve koşan uzunlara sahip bir takım. Fransa’nın temposunu düşürmeleri kolay değil, bu nedenle onlar da tempoya ayak uyduracaktır ve bu da skora yansıyacaktır. Bol skorlu ve keyifli bir maç bekliyorum.

Güven indeksi: 7/10

İddaa Oranı:  –

Bets10 Oranı: ÜST (154.5) / 1.85Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Detroit Pistons İddaa Tahmini 22.10.22

NBA normal sezonda cumartesi sabaha karşı 02:30’da New York Knicks Madison Square Garden’da Detroit Pistons’ı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir