Anasayfa / Dzukija / Alytaus Dzukija – Zalgiris Kaunas İddaa Tahmini 16.05.19

Alytaus Dzukija – Zalgiris Kaunas İddaa Tahmini 16.05.19

Litvanya Ligi play-off ilk tur serisi 2.maçında Alytaus Dzukija Perşembe saat 18:00’da Zalgiris Kaunas ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine 13.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maç için oran açmamış.

Dzukija ilk maçta deplasmanda güçlü rakibine karşı iyi direnç göstermiş ama ikinci yarı ile birlikte özellikle 3.çeyrekte tam anlamıyla yıkılmışlardı. İlk yarıdaki savunma performanslarını ikinci yarıda gösteremedikleri gibi sertleşen Zalgiris savunmasına karşı üretimde de sorun yaşadılar, ikinci yarı sadece 29 sayıda kalmışlardı.

Zalgiris maçın ilk bölümlerinde ritm bulmakta zorlanmış ve rakibin tempo yapmasına da izin verince skorda öne fırlamakta zorlanmıştı. Ancak soyunma odasındaki koç Jasikevicius’un muhtemel gazabından sonra kendilerine gelmişler ve ikinci yarıda özellikle savunmada işi ciddiye alarak farklı bir galibiyetle serinin kalanı için zayıf rakiplerine mesaj vermişlerdi.

3 galibiyet alanın kazanağı bu seriyi Zalgiris fazla uzatmak istemeyecektir. Bu nedenle hazır ilk maçta rakibin direncini kırmışkan tekrar ayağa kalkmalarına izin vermeden deplasmanda da farklı ve net bir galibiyet almalarını, evlerinde oynanacak 3.maçta da işi bitirmelerini bekliyorum. Belki ilk maçtaki kadar büyük farklarla kazanamazlar ama handikapı geçebileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-13.5) / 1.69
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Hamburg – Wurzburg İddaa Tahmini 25.01.20

Almanya easyCredit BBL 17.hafta mücadelesinde Hamburg Cumartesi saat 22:30’da Wurzburg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin …