Güncel
Anasayfa / Dzukija / Alytaus Dzukija – Zalgiris Kaunas İddaa Tahmini 16.05.19

Alytaus Dzukija – Zalgiris Kaunas İddaa Tahmini 16.05.19

Litvanya Ligi play-off ilk tur serisi 2.maçında Alytaus Dzukija Perşembe saat 18:00’da Zalgiris Kaunas ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine 13.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maç için oran açmamış.

Dzukija ilk maçta deplasmanda güçlü rakibine karşı iyi direnç göstermiş ama ikinci yarı ile birlikte özellikle 3.çeyrekte tam anlamıyla yıkılmışlardı. İlk yarıdaki savunma performanslarını ikinci yarıda gösteremedikleri gibi sertleşen Zalgiris savunmasına karşı üretimde de sorun yaşadılar, ikinci yarı sadece 29 sayıda kalmışlardı.

Zalgiris maçın ilk bölümlerinde ritm bulmakta zorlanmış ve rakibin tempo yapmasına da izin verince skorda öne fırlamakta zorlanmıştı. Ancak soyunma odasındaki koç Jasikevicius’un muhtemel gazabından sonra kendilerine gelmişler ve ikinci yarıda özellikle savunmada işi ciddiye alarak farklı bir galibiyetle serinin kalanı için zayıf rakiplerine mesaj vermişlerdi.

3 galibiyet alanın kazanağı bu seriyi Zalgiris fazla uzatmak istemeyecektir. Bu nedenle hazır ilk maçta rakibin direncini kırmışkan tekrar ayağa kalkmalarına izin vermeden deplasmanda da farklı ve net bir galibiyet almalarını, evlerinde oynanacak 3.maçta da işi bitirmelerini bekliyorum. Belki ilk maçtaki kadar büyük farklarla kazanamazlar ama handikapı geçebileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-13.5) / 1.69
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Türkiye – Porto Riko İddaa Tahmini 23.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de düzenlenen Atlas Challenge turnuvası ilk tur maçında Türkiye Cuma saat …