Anasayfa / Alba Berlin / Anadolu Efes – Alba Berlin İddaa Tahmini 21.09.19

Anadolu Efes – Alba Berlin İddaa Tahmini 21.09.19

Zadar Turnuvası final maçında tesmsilcimiz Anadolu Efes Cumartesi saat 19:00’da Alba Berlin ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise temsilcimizin galibiyeti için 1.66 oran belirlemiş.

Anadolu Efes turnuvadaki son maçında Khimki karşısında yettiği kadar oynamış ve zaman zaman zorlansa da 66-64’lük skorla kazanmayı bilmişti. Micic ve Moerman’ın yokluğunda Peters’ın takıma iyice ısındığını, Simon, Larkin, Beaubois üçlüsünün de kendilerini fazla zorlamadan gerekli gördükleri yerlerde sahneye çıkarak fark yarattığını gördük. Dunston ise hazırlık maçlarında bile aynen bildiğimiz gibi 🙂

Alba ise duayen koç Reneses yönetiminde hazırlık dönemini iyi geçiren takımlardan biri. Hazırlık döneminin ilk kısmında sorunlar yaşasalar da bu turnuva ile birlikte toparlandılar. Turnuvada da Khimki karşısında 85-66 ile rahat bir galibiyet almışlardı. Eriksson’un takıma ısınmaya başlaması ve Siva ile Sikma’nın form tutmaları ile beraber çok tehlikeli bir takım oldu Alba ki Hermannsson, Giedraitis, Cavanaugh ve Nnoko gibi potansiyelli oyunculara da sahipler.

Anadolu Efes kadronun tamamını koruması ve yaptığı Tolga, Singleton, Peters hamleleri ile tekrar Final Four adaylarından biri konumunda. Larkin henüz Micic olmadığı için tam randmanlı oynayamıyor belki ama sonunda kupa olan bu maçta onıun da ekstra konsantre olacağını düşünüyorum. Daha tecrübeli ve birlikte daha fazla oynayan bir ekip olan Anadolu Efes’in bu final maçında hata yapmayacağını ve kazanarak kupaya ulaşacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.66
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Legia Warsaw – Astoria Bydgoszcz İddaa Tahmini 13.10.19

Polonya Ligi 3.hafta mücadelesinde Legia Warsaw Pazar saat 20.00’da Astoria Bydgoszcz ile karşılaşacak. İddaa misafir …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.