Anasayfa / Andorra / Andorra – Fuenlabrada İddaa Tahmini 07.05.22

Andorra – Fuenlabrada İddaa Tahmini 07.05.22

İspanya Liga Endesa 32. hafta mücadelesinde Andorra Cumartesi saat 19:00’da Fuenlanbrada ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 2.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Andorra, artık EuroCup’dan da elendi ve tek konsantrasyonları Endesa’dan düşmemek olacak. Şuana kadar 31 maçtan 9 galibiyet toplayabildiler ve ligin dibine demir atmış durumdalar. Ama en yakın rakipleri olan, bu maçta karşılaşacakları Fuenlabrada ile aralarında sadece 1 galibiyetlik fark var. Diğer taraftan ikili averajda ise gerideler, hem bu maçı kazanıp hem de minimum 14 fark yakalayabilirlerse ligde kalma yolunda çok büyük bir adım atmış olurlar. Önemli bir eksikleri bulunmuyor bu kritik maç öncesi. 

Fuenlabrada da düşme adaylarından biri, potadan sadece 1 galibiyet uzaktalar ve son 4 maçlarını kaybederek de formsuz olduklarını gösterdiler. Ama en azından Andorra’yı ilk maçta 13 sayı farkla yendikleri için ikili averaj konusunda önemli bir üstünlükleri var. Bu maçı kaybetseler bile eğer 14 ve üstü fark yemezlerse yine düşme hattının dışında kalmayı başaracaklar son 2 maç öncesi. Son maçlarında geçen hafta konuk ettikleri denk rakiplerinden Betis’e 77-82 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. Eyenga ve Ehigiator dışında eksikleri yok. 

İki takım adına da düşme hattından kurtulma yolunda final niteliğinde bir maç olacak. Özellikle Andorra için sezonun son 2 haftasına girilirken kazanılması şart olan bir maç. Hatta ikili averajı ele geçirmek adına da minimum 14 fark bulmaları gerekiyor, bunu da zorlayacaklardır. Son haftalarda formsuz olan Fuenlabrada’nın motivasyonunun da daha düşük olduğun gördük son maçlarda. Andorra’nın McIntryre ve Hannah gibi kaliteli guardların liderliğinde taraftar desteğini de kullanarak istediği galibiyeti elde edeceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.48
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.69
Güven Endeksi: 4Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol Süper Lig iddaa tahmin ve analizleri

Gaziantep – Darüşşafaka İddaa Tahmini 18.05.22

ING Basketbol Süper Ligi play-off serisi 3. ve son maçında Gaziantep Çarşamba saat 18:00’da Darüşşafaka …