Anasayfa / Andorra / Andorra – Gran Canaria İddaa Tahmini 20.06.20

Andorra – Gran Canaria İddaa Tahmini 20.06.20

İspanya Liga Endesa final turnuvası B grubu 2. maçında Andorra Cumartesi saat 19:30’da Gran Canaria ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 156.5 olarak belirlemiş.

Andorra ilk maçta Valencia karşısında hücumda beklediği etkinliği gösterememişken savunmada ise net olarak sınıfta kaldılar, 74-90’lık skorla kaybettiler. Aslında Jelinek, Senglin, Todorovic üçlüsünden beklenen katkıyı aldılar hücumda ama özellikle Senglin hayal kırıklığı yarattı. Yüksek tempoda oynadıkları maçta ondan daha etkin olmasını, daha skorer bir oyun ortaya koymasını bekliyordu herkes.

Gran Canaria da rakibinin benzeri şekilde ilk maçta savunmada çok zorlandı bir diğer Euroleague ekibi Real Madrid karşısında. Llull ve Campazzo liderliğinde hücumda çok istekli bir oyun sergileyen güçlü rakipleri karşısında savunmada çok zorlandılar, net olarak sınıfta kaldılar. Hücumda ise Harper ve Okoye’den istedikleri skor katkısını alamamış olsalar da Costello’nun yıldız performansı sayesinde az da olsa direnmeyi başarmışlar, 91-73’lük skorla yenilmişlerdi.

B grubu mücadelesinde tam olarak denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz. İki ekip de ilk maçlarında Euroleague takımlarına karşı farklı kaybettiler ve kaybederken de savunmada sınıfta kaldılar, iki ekip de 90 ve üstünde sayı gördü potalarında. Bu maçta da kazanabilmek adına özellikle hücumda çok istekli oynayacaklarını, tempoyu da karşılıklı olarak forse edeceklerini düşünüyorum. Dolayısıyla bu maçta iki takımın da 80 sayının üstünde üretmelerini bekliyorum.

İddaa Oranı: ÜST (158.5) – 1.45
Bets10 Oranı: ÜST (156.5) – 1.45
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 27.09.20 (Akşamcı-1)

Pazar programında yoğun bir maç trafiği bizleri bekliyor olacak. Ben de sizler için akşam programında …