Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Angola – Filipinler İddaa Tahmini 04.09.19

Angola – Filipinler İddaa Tahmini 04.09.19

Dünya Kupası D grubu mücadelesinde Angola Çarşamba saat 10:30’da Filipinler ile karşılaşacak. İddaa Angola’nın direkt galibiyeti için 1.35 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.45 olarak belirlemiş.

Angola her ne kadar grubun zayıf halkası olsa da unutmayalım ki karşılarındaki rakipler formda İtalya ve favori Sırbistan’dı. Evet farklı kaybettiler beklendiği gibi ancak Morais ve Moreira gibi isimlerle Avrupa takımları dışındaki rakiplerle direnebileceklerini düşünüyorum. Son maçta da İtalya karşısında ikinci yarı iyi direnmişler ve oynadıkları basketbolla ufak da olsa ışık vermişlerdi.

Filipinler de İtalya ile Sırbistan gibi güçlü rakiplere karşı çok zorlanmıştı tıpkı Angola gibi. Ancak farklı olan nokta onların elinde Blatche gibi değerli bir silah olmasına rağmen hiç verimli bir performans sergileyememeleriydi. Ayrıca son maçlarında Sırbistan karşısında tam 59 sayı farkla kaybederek feci dağılmışlardı.

Her iki takımın da artık ikinci tur şansları kalmadı. Ancak klasman maçları oynayacaklar ve ilk 7 takımın ardından gelecek 16 takım Olimpiyat elemelerinde yer alacaklar. Bu nedenle bu maçın önemi var halen. Angola’nın Morais, Paulo ve Moreira gibi isimlerle daha komple bir takım olduklarını düşünüyorum. Sertlik, atletizm ve fiziksel oyunla mental durumda kötü olan ve yumuşak bir görüntü veren Filipinler’i yenmelerini bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 / 1.35
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.45
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Semt77 Yalovaspor – Bandırma Kırmızı İddaa Tahmini 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Semt77 Yalovaspor Çarşamba saat 18:00’da Bandırma Kırmızı ile karşılaşacak. MobilBahis …