Güncel
Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Angola – Hırvatistan İddaa Tahmini 12.08.19

Angola – Hırvatistan İddaa Tahmini 12.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de düzenlenen turnuvada Angola Pazartesi saat 11:00’da Hırvatistan ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran belirlememişken Bets10 ise toplam sayı limitini 145.5 olarak açıklamış.

Angola Dünya Kupası’nda yer alacak ekiplerden biri ancak hazırlık maçlarında pek de iyi görüntü vermedi, son maçta da denk rakiplerinden Porto Riko karşısında hücumda yine sorun yaşamışlar ve 64-66 kaybetmişlerdi. Carlos Morais, Reggie Moore ve Yanick Moreira gibi silahları olsa da hücumda sınırlı bir takımlar ama buna karşın savunmada dirençli ve çalışkan olduklarını söyleyebiliriz.

Hırvatistan ise Dünya Kupası’nda yer almayacağı için bu turnuvada 20-21 yaş grubunda yer alan genç yeteneklerle yani bir nevi B takımı ile yer alıyorlar. Ancak buna rağmen iyi iş çıkardılar ve Porto Riko’yu 70-66 geçtikten sonra ev sahibi Çin’e karşı da iyi direndiler ilk yarıda ama ikinci yarıda tecrübe farkı etkisini gösterdi ve 73-89 yenildiler. Toni Perkovic takımın en önemli silahı ve genç oyunculardan kurulu olmalarının da etkisiyle hücumda 70-75 sayılık bir potansiyele sahipler sadece.

Angola Dünya Kupası’nın vasat takımları arasındaki yerini aldı bana göre. Özellikle hücumda çok sınırlı bir potansiyele sahipler. Bu maçta da genç dinamik Hırvat takımının sert savunması karşısında tıpkı Porto Riko gibi zorlanacaklarını düşünüyorum ki zaten onlar da Porto Riko karşısında 70 sayıyı bile bulamamışlardı. Her iki takımın da sınırlı skor potansiyelini düşündüğümüzde bu maçta da karşılıklı olarak 70 sayıların kolay geçilmeyeceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (145.5) / 1.80
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Çekya – Macaristan İddaa Tahmini 18.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Almanya’nın ev sahipliğinde düzenlenen turnuvada Çekya Pazar saat 18:30’da Macaristan ile …