Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Angola – İran İddaa Tahmini 06.09.19

Angola – İran İddaa Tahmini 06.09.19

Dünya Kupası klasman mücadelesi N grubu maçında Angola Perşembe saat 11:00’da İran ile karşılaşacak. Hem Bets10 hem de İddaa Angola lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Afrika temsilcilerinin tamamı gibi Angola da bu seviyelerde henüz olmadığını net olarak gösterdi ilk tur maçlarında. Güçlü Sırbistan ve İtalya karşısında hiç varlık gösteremezken denk diyebileceğimiz kötü durumda olan Filipinler’i bile ancak uzatma sonunda zorla 3 sayı farkla geçebilmişlerdi. Morais ve Moreira gibi isimlerle ayakta kalmaya çalışsalar da seviye çok düşük.

İran ise Asya temsilcileri arasında en dişlisi diyebiliriz. Gruptaki 3 maçlarından ikisinde de iyi iş çıkarmışlardı. Porto Riko’ya son topta 2 sayı farkla kaybederken son maçta ise güçlü İspanya’yı epey terletmiş ve 8 sayı ile yenilmişlerdi. Dev uzun Haddadi dışında Jamshidi de iyi bir turnuva geçiriyor. İlk grupta hiç maç kazanamadıkları için bu maçı kazanmak zorundalar son 23 takım arasında yer alıp Olimpiyat elemelerine katılabilmek için.

Angola ilk turda Sırbistan ve İtalya’dan çok sert tokatlar yemiş, Filipinler karşısında da çok zorlamış, uzatmada kazanabilmişti. Şimdi karşılarında Haddadi’li İran olacak. Hem kısa rotasyonunda daha tecrübeli oyuncular var İran’ın hem de Haddadi’yi iyi kullanırlarsa Angola’nın onu durdurabilecek bir uzunu yok. Özetle yola devam etmek için bu maçı kazanmak zorunda olan ve son grup maçında güçlü İspanya karşısında da iyi sinyaller veren İran’ın gaza basıp zayıf rakibini çift hanelerle bile geçebileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.67
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

vtb basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Khimki – Enisey İddaa Tahmini 19.01.20

VTB Lig mücadelesinde Khimki Pazar saat 15:00’da Enisey ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 181.5 …