Anasayfa / angola milli takımı / Angola – İsviçre İddaa Tahmini 04.08.21

Angola – İsviçre İddaa Tahmini 04.08.21

Hazırlık Maçları kapsamında Angola Çarşamba saat 20:30’da İsviçre ile karşılaşacak. İddaa Angola’nın galibiyeti için 1.45 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.56 olarak belirlemiş.

Angola, Temmuz ayında 3 tanae hazırlık maçı yapmıştı Olimpiyat elemelerinin ardından. Önce Slovakya’yı 27 sayı farkla yendiler, sonra Portekiz’e 8 sayın farkla yenilip son maçta ise 7 sayı farkla kazanmışlardı. 24 Temmuz’da oynanan ve 76-83 kazandıkları o maçta tecrübeli Morais 17 sayı ile öne çıkarken onun dışında tam 4 isimden daha çift haneli skor katkısı alarak hücumda çok başarılı bir takım performansı sergilemişlerdi. 

İsviçre ise Şubat’taki EuroBasket elemelerinden bu yana bir hazırlık maçı yapmadı. Elemelerde Sırbistan’ı ilk maçta yenip ikinci maçta ise 7 sayı farkla yenilerek sergiledikleri dirençle dikkatleri üstlerine çekmişlerdi. 21 Şubat’taki o maçta Mladjan 18 sayı ve Kazadi 13 sayı, 5 ribaund, 8 asist ile çok ekstra performanslara imza atmışlardı. Ama bu performanslar maçı kazanmalarına ve gruptan çıkmalarına yeterli olmamıştı. 

Angola elbette son yıllarda Afrika’nın güçlü takımlarından biri değil. Tunus ve Nijerya gibi takımların epey gerisinde kaldılar. Ancak buna rağmen tecrübeli oyunculardan kurulu ve birbirlerini iyi tanıyan isimlerden kurulu olduklarını unutmayalım. Sonuçta karşılarında da Avrupa’nın zayıf ekiplerinden biri olacak. Portekiz karşısında son maçı kazandıkları gibi Morais liderliğinde Portekiz’e denk diyebileceğimiz bir takım olan İsviçre’yi de yeneceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.56
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Pesaro – Venezia İddaa Tahmini 18.09.21

Bologna’nın ev sahipliğinde oynanacak olan İtalya Süper Kupa çeyrek final mücadelesinde Pesaro Cumartesi saat 13:00’da …