Anasayfa / Genel / Antibes Dijon Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 24 Mart 2017

Antibes Dijon Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 24 Mart 2017

24 Mart Cuma günü saat 22:30’da başlayacak Fransa Pro A maçında, düşme potasının adaylarından Antibes ligin vasat ekiplerinden Dijon’u ağırlıyor. Yurt dışında deplasman takımı lehine 7.5 handikap açılırken toplam sayı limiti ise 143.0 olarak set edilmiş. İddaa’da 656 koduyla açılan maçta deplasman takımı için 7.5 handikap belirlenmiş ve toplam sayı limiti de 148.5 olarak set edilmiş.

Koç Espinosa’nın ekibi şuanda 7 galibiyetle 18 takımlı Pro A’da 16.sıradalar ve 6 galibiyetle son iki sırayı paylaşan Nancy ve Orleans’ın hemen üstünde, tehlikeli bölgedeler. Son maçlarda bir düşüş yaşıyorlar ve bu mücadeleye 3 maçlık bir mağlubiyet serisi ile geliyorlar, son olarak da evlerinde Strasbourg’a farklı kaybettiler. Maç başına sadece 71 sayı bulabiliyorlar ve bu alanda ligin en kötü 2.takımı konumunda Antibes. Boyalı alanda etkili bir takımlar, Blue-Otule ikilisi özellikle işin hücum tarafında takımlarını sırtlıyorlar. Oyun kurucu pozisyonunda en güvendikleri isim yakından tanıdığımız Solomon. Ama O da artık yaşlandı ve bildiğimiz performansından hayli uzak. Özetle kısa rotasyonunda istikrarlı bir skorere sahip değiller. İşin savunma tarafında ise ligin vasat takımlarından biri konumundalar, ortalama 76 sayı görüyorlar potalarında.

Dijon ligin orta halli etliye sütlüye dokunmayan takımarlarından biri şuanda. 8 galibiyetli Reims ve Cholet ile birlikte 13.sırayı paylaşıyorlar, düşme potasından 2 play-off resminden ise 4 maç uzaktalar. Onlar da son 3 maçtan sadece 1 galibiyet çıkarabildiler ve pek iç açıcı bir performans gösterdikleri söylenemez. Maç başına 74 sayı bulabiliyorlar ve bu alanda vasat ekiplerden biri Dijon. Ülkemizde de oynamış olan ele avuca sığmayan oyun kurucu Holston koç Legname’nin en büyük kozu. Ayrıca takımın 2 numaraları Brooks ve Grant de son maçlarda ona ciddi bir skor desteği vermeye başladılar. Savunmada ise lig ortalamasının altındalar, maç başına 75 sayı görüyorlar potalarında. 

Fransa liginin iki kısır takımının mücadelesinde düşür skor beklemek hakkımız diye düşünüyorum. Dijon’un son 3 deplasman maçında ortalama 70 sayı ile oynadığını ve Antibes’in de evinde son iki maçta ortalama 65 sayı ile oynadığını hatırlattığımda siz de bana katılacaksınız.

İddaa Oranı: Alt (148.5) / 1.70 

Bets10 Oranı: Alt (143.0) / 1.96  Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir