Anasayfa / Anwil Wloclawek / Anwil Wloclawek – Kormend İddaa Tahmini 26.10.22

Anwil Wloclawek – Kormend İddaa Tahmini 26.10.22

FIBA Europe Cup G grubu 2. maçında Anwil Wloclawek Çarşamba günü saat 19:30’da Kormend ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 163.5 olarak açıklamışlar. 

Polonya ekibi gruptaki 2 maçından birini kazanabildi. Önce deplasmanda Sporting’i 89-113 gibi net bir skorla yenildiler sonra evlerinde Karhu’ya 88-89 ile kaybederek soğuk bir duş almışlardı. İki maçta da hücumda ne kadar etkili bir takım olduklarını, yüksek tempoda ne kadar verimli olduklarını göstermişledi. O son maçta Greene 28 sayı, Bostic ile Petrasek ise 15’er sayıyla katkı vermişlerdi galibiyet yolunda. 

Kormend ise şuan için grubun zayıf halkası konumunda, ikide 0 ie başladılar sezona. Bu maçlardan sonuncusunu evlerinde oynamışlar ama Sporting’e taraftarları önünde son nefeste 98-99 ile kaybetmişlerdi. Sonrasında kendi liglerinde oynadıkları maçta ise evlerinde denk rakiplerinden Fehervar’ı 86-83 ile son nefeste yenmeyi başramışlardı. O maçta Moore 29 sayı, 6 ribaund ve Omenaka 14 sayı, 10 ribaund ie öne çıkan isimler olmuşlardı. 

İki takım arasında kalite ve basketbol seviyesi anlamında farklar oldğunu düşünüyorum, Anwil her anlamda rakibinden bir adım önde ki ellerinde daha tecrübeli oyuncular olduğunun da altını çizelim. Bu maçta da taraftarlarının önünde olmalarının avantajıyla Bostic ve Petrasek liderliğinde hücumda istedikleri gibi yüksek tempoda oynayıp, rahat skor üreteceklerini, Kormend’in de onlara bu tempoda Moore ve Omenaka liderliğinde atarak karşılık vereceğini, yani bizleri bol skorlu bir maçın beklediğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (163.5) – 1.60
intobet Oranı: ÜST (163.5) – 1.76
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Dabrowa Gornicza – Arka Gdynia İddaa Tahmini 07.12.22

Polonya Ligi 3. hafta erteleme maçında Dabrowa Gornicza Çarşamba günü saat 20:00’da Arka Gdynia ile …