Anasayfa / Anwil Wloclawek / Anwil Wloclawek – Torun İddaa Tahmini 12.06.19

Anwil Wloclawek – Torun İddaa Tahmini 12.06.19

Polonya Ligi final serisi 6.maçında Anwil Wloclawek Çarşamba saat 18:30’da Torun ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Anwil son şampiyon olarak ünvanını korumaya geldi final serisine ama karşısında tecrübeli ve formda bir rakip var. Aslında ilk maçta onları deplasmanda yenerek ev sahibi avantajını kapmışlardı ama son 2 maçta hem deplasmanda hem içerde üst üste kaybedince seride 2-3 geri düştükleri gibi saha avantajını da tekrar Torun’a vermiş oldular. Artık bu maçı evlerinde kazanmak zorundalar yoksa tatile çıkacaklar.

Torun serinin ilk başında soğuk bir duş alsa da sonrasında iyi oynadı, evindeki maçları kaybetmediği gibi deplasmanda da Anwil’den bir galibiyet çalarak seride 3-2 öne geçti. Sezon başından beri söylediğim gibi tecrübeli bir kadroları var ve bunun artılarını bu zorlu seride fazlasıyla görüyorlar. Şimdi kupadan sadece bir maç uzaktalar ve bu maçı kaybetseler de 7. ve son maç için taraftalarının karşısında avantaja sahip olacaklar.

Anwil seride son 2 maçı üst üste kaybetti hem içerde hem de dışarda. Bu nedenle artık bir reaksiyon göstermesini bekliyorum. Zaten bu sezon evlerindeki son maça çıkacaklar ve taraftalarına güzel bir şekilde veda ederek seriyi 7.maça taşıyacaklarını düşünüyorum. Torun nispeten daha rahat çünkü kaybetseler de son maç kendi sahalarında olacak. Anwil’in baskısı karşısında zaman zaman bu rahatlığa teslim olacaklarını ve kazanmak zorunda olan ev sahibinin agresif bir oyunla handikapı da aşarak hedefine ulaşacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) / 1.85
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Arnavutluk – Danimarka İddaa Tahmini 21.08.19

2021 FIBA EuroBasket ön elemeleri 3.tur kapsamında Arnavutluk Çarşamba saat 22:00’da Danimarka ile karşılaşacak. İddaa …