Anasayfa / Arel Üniversitesi Büyükçekmece / Arel Üniversitesi Büyük Çekmece – Pınar Karşıyaka İddaa Tahmini 06.09.19

Arel Üniversitesi Büyük Çekmece – Pınar Karşıyaka İddaa Tahmini 06.09.19

Büyükçekmece’nin ev sahipliğinde düzenlenen Göl Cup turnuvasında Arel Üniversitesi Büyükçekmece Cuma saat 18:30’da Pınar Karşıyaka ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmazken Bets10 ise Karşıyaka’nın direkt galibiyeti için 1.35 oran belirlemiş.

Büyükçekmece yeni sezona oldukça mütevazi bir kadroyla hazırlanıyor. Deniz Kılıçlı, Yiğit Vardal, Arda Erdoğan, Kaan Sarıaslan’dan oluşan vasat bir yerli rotasyonları var. Yabancı hamlesi olarak da sadece Upshaw ve Andrews’u aldılar. Eldridge’in de geçtiğimiz sezonki ödeme sıkıntılarından dolayı takımdan ayrılacağı, kalsa da sorunlar çözülmeden oynaması beklenmiyor.

Pınar Karşıyaka ise koç Sarıca yönetiminde yeni bir yapılanmaya gitti. Jordan Morgan, Tony Crocker, Brandon Triche, Amath M’baye, Semih Erden, Tony Taylor, Onuralp Bitim, Metecan Birsen, Nusret Yıldırım, Yunus Sonsırma yeni rotasyonu oluşturacaklar. Tabi Mbaye, Semih, Metecan ve koç Sarıca Dünya Kupası nedeniyle bu maçta yer alamayacaklar.

Büyükçekmece’nin elinde oldukça sınırlı kadro var, özellikle yabancı rotasyonları sınırlı, sadece 2 oyuncuları var ve yerli rotasyonları da sınırlı. Buna karşın Pınar Karşıyaka ise kaliteli yabancılar aldı ve yerli rotasyonuna da önemli katkılar yaptı. Bu maçta da ev sahibi olmasına rağmen Büyükçekmece’ye karşı üstünlük kurup kazanacaklarını düşünüyoru.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.35
Güven İndeksi: 9

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Maccabi Tel Aviv – CSKA Moskova İddaa Tahmini 12.12.19

Turkish Airlines Euroleague 13.hafta mücadelesinde Maccabi Tel Aviv Perşembe saat 22:05’de CSKA Moskova ile karşılaşacak. …