Anasayfa / Arel Üniversitesi Büyükçekmece / Arel Üniversitesi Büyükçekmece – Darüşşafaka Tekfen İddaa Tahmini 28.09.19

Arel Üniversitesi Büyükçekmece – Darüşşafaka Tekfen İddaa Tahmini 28.09.19

Türkiye Basketbol Süper Ligi açılış haftasında Arel Üniversitesi Cumartesi saat 13:00’da Darüşşafaka Tekfen ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımının galibiyeti için 1.25 oran açmışken Bets10 ise oranı 1.40 olarak belirlemiş.

Büyükçekmece koç Şehit yönetiminde yeni sezon için de vasat bir kadro kurdu ve düşme potasından uzak kalabilmek için rakiplerinin daha kötü performans sergilemesini bekleyecek yine. Hayes ve Eldridge’i kadroda tuttular ve Andrews artı Upshaw hamleleri doğruydu. Ancak mütevazi bütçenin etkisiyle 4 numarayı sadece Saffold ile geçmeleri onları çok zorlayacak ki yerli rotasyonundan da katkı alabilecekleri yegane isim Deniz Kılıçlı olacak.

Darüşşafaka ise guard sorununu çok geç çözmesi ve hazırlık döneminde adaptasyon sürecini kötü geçirmesiyle pek ışık vermedi. Yeni transferlerden Colson dışında istikrarlı katkı verebilen olmadı, Jones, Hamilton, Lamb henüz ısınma evresindeler ve yeni guard Browne da yeni geldi, takımla bir kaç antrenman yapabildi. Herşeye rağmen ellerinde kaliteli bir yerli rotasyonu var koç Ernak’ın. Doğuş, Kartal, Berk, Erkan, Sinan, Emircan gibi isimlerle özellikle BSL’de elleri kuvvetli olacak.

Büyükçekmece neredeyse 6 kişilik rotasyonla oynamak zorunda kalacak sezonu ki Hayes ve Eldridge doğru dürüst hazırlık çalışması yapamadı takımla, Saffold da çok yeni katıldı henüz. Yerli oyuncularının da çok zayıf olduğunu düşündüğümüzde Daçka karşısında işleri epey zor olacak. Daçka’nın kötü geçirdiği hazırlık dönemine rağmen yerli oyuncularının oyuna ağırlığını koymasıyla bu maçtan bir galibiyet çıkarmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.25
Avrupa Bahis Oranı: MS 2 – 1.40
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 12.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın iddialı takımlarından Houston Rockets, Doğu’nun dişli takımlarından Indiana Pacers ile Çarşamba saat 23:00’da …