Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Arjantin – Fransa İddaa Tahmini 13.09.19

Arjantin – Fransa İddaa Tahmini 13.09.19

Dünya Kupası ikinci yarı final maçında Arjantin Cuma saat 15:00’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa Fransa’nın galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.45 olarak belirlemiş.

Arjantin turnuvanın önemli sürprizlerinden birini yaparak üstün bir oyun sergileyip Sırbistan’ı elemeyi başarmıştı. Ancak bunu yaparken iki nokta çok önemliydi; birincisi takım olarak çok yüzdeli şut attılar ve hem Campazzo hem de Scola %150 ile performans sergilediler, ikincisi Sırbistan, İspanya yenilgisinin ardından mental olarak çökmüş ve koç Djordjevic ile oyuncuların bir çoğu arasında köprüler yıkılmıştı.

Fransa ise turnuva boyunca yaptığı gibi kendi oyununu oynayarak güçlü ABD’yi çeyrek finalde yendi ve onlar da aslında bir sürprize imza atarak yarı finale ulaştı. Sadece Arjantin’en farklı olan durum Fransa yine bildiğimiz gibi De Colo ve Fournier liderliğinde tempolu hücum etti, savunmada ise Albicy ve Gobert ikilisinin etkinliği ile rakibi bozdu. X-faktör olarak da Ntilikina’yı çıkardılar ve hem hücumda hem de savunmada genç oyuncunun etinden sütünden faydalandılar.

İki takım da favorileri eleyerek buraya geldi ve mental olarak üst seviyedeler, özgüvenler tavan yapmış durumda. Ancak şunu da unutmayalım Arjantin rakibine göre çok daha dar bir rotasyonla oynuyor ve özellikle pota altında sınırlı opsiyonları var. Formda bir Gobert karşısında tıpkı ABD uzunlarının olduğu gibi Delia ya da Scola’nın da pek şansı olacağını düşünmüyorum. Ntilikana ile Albicy’nin de Walker’a yaptıkları gibi Campazzo’yu da bozacaklarını ve sert olmayan Arjantin’e karşı rahat hücum ederek galibiyete ulaşacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.45
Güven İndeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Limoges – Nanterre İddaa Tahmini 26.09.20

Fransa JeepElite Pro A açılış haftasında Limoges Cumartesi saat 21:00’da Nanterre ile karşılaşacak. İddaa ev …