Anasayfa / Arjantin Milli Takımı / Arjantin – Rusya İddaa Tahmini 29.06.19

Arjantin – Rusya İddaa Tahmini 29.06.19

FIBA U19 Dünya Şampiyonası mücadelesinde Arjantin Cumartesi saat 18:15’de Rusya ile mücadele edecek. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamış.

Arjantin altın jenarasyonun ardından hem alt yapılarda hem de A takım seviyesinde beklediği başarıları unuttu son yıllarda. Ancak yavaş yavaş yıldız seviyesinde oyuncular yetiştirmeye başlıyorlar ve en azından alt yapılarda savunmaya önem veren, disiplinli tarzlarıyla dirençli oynuyorlar. Bu turnuvada da zaman zaman sert ve kontrollü oyunlarıyla rakiplerini zorlayabileceklerini düşünüyorum. Caffaro bu turnuvanın dikkat çeken isimlerinden biri olabilir.

Rusya ise alt yapılarda yıldız yetiştirme konusunda sorunlar yaşasa da onlar da savunmaları ve sistem basketbolları ile ekollerini sürdüren ülkelerden biri oldular. Çoğunluğu Rusya’nın önemli külüplerinin alt yapısında oynayan oyunculardan oluşan Rus milli takımının bu turnuvada favori olmasa da ciddiye alınması gereken bir takım olduğunu düşünüyorum.

Rusya güç seviyesi ve oyuncuların kalitesi açısından bir adım önde olsa da iki takımın da sistematik ve savunma üzerine kurdukları sistemin bu maçta bize sert bir mücadele izletebileceğini düşünüyorum. Tempoyu kontrol altına almaya çalışacaklarını ve ilk maçta birbirlerini tartmaya çalışacaklarını, bu nedenle de savunmaya önem vereceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: ALT (158.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (158.5) / 1.83
Güven İndeksi: 7/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Trefl Sopot – Arka Gdynia İddaa Tahmini 20.09.20

Polonya Ligi 4.hafta mücadelesinde Trefl Sopot Pazar saat 18:35’de Arka Gdynia ile karşılaşacak. Hem İddaa …