Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Arjantin – Sırbistan İddaa Tahmini 10.09.19

Arjantin – Sırbistan İddaa Tahmini 10.09.19

Dünya Kupası çeyrek final mücadelesinde Arjantin Pazartesi saat 14:00’da Sırbistan ile karşılaşacak. Bets10 Sırbistan’ın galip gelmesi durumunda toplam sayı limitini 163.5 olarak açıklamış. İddaa ise Arjantin lehine 11.5 handikap açmış.

Arjantin Vildoza, Laprovittola, Campazzo ile harika bir guard rotasyonuna sahip evet ama diğer taraftan pota altındaki tek dayanakları veteran yıldız Scola. Delia ve Deck ona destek olmaya çalışsalar da yeterli değiller özellikle işin savunma tarafında. Bu nedenle turnuvada gelebilecekleri en iyi yere geldiklerini ve artık bundan sonrasının onlar için epey zor olacağını düşünüyorum.

Sırbistan ise ikinci turun son maçında, liderlik maçında güçlü rakibi İspanya karşısında beklentilerin çok altında kalmıştı. Bogdanovic dışında ayakta kalamadıklarını söylemek yanlış olmaz, İspanya’nın sertliğine cevap veremediler ki Jovic de akıl oyunlarına gelmiş ve diskalifiye edilmişti. Ancak tabiki bu maç bir son değildi onlar için, aksine böyle turnuvalarda alınan bu tarz bir mağlubiyet takımları kendine getirir.

Arjantin etkili guardları ile tempoyu seven bir takım ama karşılarında da Lucic, Bogdanovic, Jovic ve Micic (annesi vefat ettiği için durumu maç saatinde belli olacak) gibi sert savunmacılar olacak. Ayrıca Sırbistan genel anlamda disiplinli bir savunma takımı. İspanya maçında yaşadıkları sıkıntıların reaksiyonunu burada göstereceklerini ve Arjantin’in açık alanda koşmasını engellemek için sert bir savunma uygulayacaklarını düşünüyorum. Ayrıca pota altında da Marjanovic, Raduljica, Jovic, Milutünov rotasyonuna karşı Arjantin’in Scola ve Delia ile direnmesi mümkün değil. Sırbistan’ın sert savunma ile kazanmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-11.5) – 1.75
Bets10 Oranı: Deplasman + ALT (163.5) – 2.12
Güven İndeksi: 8 

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Xinjiang – Liaoning İddaa Tahmini 05.08.20

Çin Ligi yarı final serisi ilk maçında Xinjiang Çarşamba günü saat 15:00’da Liaoning ile karşılaşacak. …