Anasayfa / Arka Gdynia / Arka Gdynia – Dabrowa Gornicza İddaa Tahmini 03.12.10

Arka Gdynia – Dabrowa Gornicza İddaa Tahmini 03.12.10

Polonya Ligi 9. hafta erteleme mücadelesinde Arka Gdynia Perşembe saat 19:30’da Dabrowa Gornicza ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Gdynia 13 maçın ardından hanesine 5 galibiyet yazdırabildi ve play-off potasından 1 maç geride kalmış durumdalar. Evlerinde ise orta şekerli bir performansları var, 7 maçtan 4 tanesini kazanabildiler şuana kadar. Ancak son 2 iç saha maçlarını üst üste kaybettiklerini de belirtelim. Astoria’ya ucu ucuna 3 sayı farkla yenilirken vasat ekiplerden Spojnia’ya ise 10 sayı farkla yenilmişlerdi. Tamamen yerli oyunculardan kurulu ekipte milli takıma kadar yükselme başarısı gösteren Zolnierewicz ve tecrübeli guard Szubarga takımın öne çıkan isimleri konumundalar.

Dabrowa ise ligin zayıf ekiplerinden biri, 13 maçlarında sadece 3 kez kazanabildiler. Ancak milli ara öncesi son 2 maçta fena iş çıkarmadıklarını, olumlu sinyaller verdiklerini gördük. Takımın yıldızı Killeya-Jones’u kaybetmiş olmalarına rağmen bu maçlarda denk rakiplerinden Polpharma’yı deplasmanda yenerken kendi sahalarında ise ligin dişli ekiplerinden Wroclaw’a direnmişler ama 6 sayı farkla yenilmişlerdi. Lee Moore tartışmasız takımın en önemli silahı. Wilson ve Mazurczak da ona destek oluyorlar. 

Elbette Gdynia daha iyi bir takım kağıt üstünde ancak son haftalarda Moore liderliğinde Dabrowa da kendini toparlamaya başladı. Düşme hattından kurtulabilmek için her maça asılacaklardır ki Gdynia’nın da son maçlarda pek iyi görüntü vermediği gerçek. Milli takım arasının yardımıyla biraz daha enerji toplamış olan Dabrowa’nın deplasmanda da olsa rakibine direneceğini, son haftalarda olduğu gibi kaybetse de handikapta kalabileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Glasgow Rocks – Manchester Giants İddaa Tahmini 16.04.21

İngiltere Ligi mücadelesinde Glasgow Rocks Cuma saat 21:30’da Manchester Giants ile karşılaşacak. İddaa misafir takım …