Anasayfa / AS Monaco / AS Monaco – Gravelines İddaa Tahmini 21.09.19

AS Monaco – Gravelines İddaa Tahmini 21.09.19

Fransa Jeep Elite Pro A ilk hafta mücadelesinde AS Monaco Cumartesi saat 19:30’da Gravelines ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 10.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 11.5 olarak açıklamış.

Monaco koç Obradovic yönetiminde çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdi. Alba Berlin ve Anadolu Efes gibi Euroleague takımları ile, temsilcilerimiz Beşiktaş ve Galatasaray’ı da yenmeyi başarmışlardı. Bost, Clemmons, Ennis Ouattara gibi etkili bir guard rotasyonunun yanı sıra O’Brien, Yeguete, Tillie gibi çok yönlü forvetlere ve pota altında da Buckner ve Sane ile saf atletizme saipler.

Gravelines ise kötü bir hazırlık dönemi geçirdi. Koç Bartecheky’nin elinde potansiyelli bir kadro var ancak henüz adaptasyon sürecini tamamlayamadılar ki kalite olarak Monaco gibi üst seviye takımlarla baş etmeleri zor olacak bu sezon. Michael Thompson, Erik McCree, Fofana, Sene, Trey Lewis, Adonis Thomas, Hamady N’Diaye ve emektar uzun Alain Koffi takımın öne çıkan isimleri.

Monaco koç farkı, ev sahibi avantajı ve guard rotasyonundaki çeşitlilik, artı kalite ile bu maçta net olarak bir adım önde. Hazırlık döneminin formda isimleri Bost ve Ennis’in bu maçta da fark yaratacaklarını ve Gravelines’ın onlara karşılık verebilecek kalitede oyuncuları olmadığını düşünüyorum. Bu nedenle Gravelines lehine açılmış 11.5 handikapın Monaco tarafından geçilmesini bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.72
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 12.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın iddialı takımlarından Houston Rockets, Doğu’nun dişli takımlarından Indiana Pacers ile Çarşamba saat 23:00’da …