Anasayfa / AS Monaco / AS Monaco – Le Mans İddaa Tahmini 12.05.23

AS Monaco – Le Mans İddaa Tahmini 12.05.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 33. hafta mücadelesinde AS Monaco Cuma günü saat 21:00’da Le Mans ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişler.

Monaco Euroleague sahnesinde Final Four biletini kaptı ve ligde de zaten normal sezonu liderlik koltuğunda bitirmeyi garantilediler. Şimdi play-off ve F4 öncesi moral depolamaya, ritmlerini kaybetmemeye çalışacaklar. Bu sahada son olarak Maccabi’yi yendikleri maçın moraliyle sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Koç Obradovic rotasyona gidebilir ama derin bir kadroları var, sorun yaşamalarını beklemiyorum.

Le Mans son dönemde inişli çıkışlı performanslar sergiliyor, son 4 maçtan ikisini kaybettiler. ve 17 galibiyetle kendilerine 6. sırada yer buldular. Dolayısıyla halen play-off biletini garantileyebilmiş değiller. Asıl önemli konu ise deplasman karnelerinin tam anlamıyla bir facia olması, son 7 maçlarını üst üste kaybettiler evden uzakta. Son olarak denk rakiplerinden Bourg’a 5 sayı farkla yenilmişlerdi. 

İki takım olarak 19 Mart’ta kupa mücadelesinde karşılaşmışlar ve Monaco 9 sayı farkla kazanmayı bilmişti. Evet liderliği garantiledikleri için bu maçta kafaları rahat olacak ama buna rağmen evlerinde hata yapmayacaklarını, play-off ve F4 öncesi ritmlerini, morallerini kaybetmek istemeyeceklerini düşünüyorum. Rotasyona gitseler de geniş kadroları ile kendilerinden bir alt siklette olan Le Mans’ı düşük farkla da olsa yeneceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.46
intobet Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Caribbean Storm Islands – Sabios de Manizales İddaa Tahmini 08.06.23

Kolombiya Ligi B grubu mücadelesinde Caribbean Storm Islands Perşembe günü saat 04:00’da Sabios de Manizales …