Anasayfa / AS Monaco / AS Monaco – Olympiakos İddaa Tahmini 27.04.22

AS Monaco – Olympiakos İddaa Tahmini 27.04.22

Turkish Airlines Euroleague play-off serisi 3. maçında AS Monaco Çarşamba saat 22:00’da Olympiakos ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.54 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.81 olarak belirlemiş.

Monaco tarihinde ilk kez katıldığı Euroleague macerasını süslemeye, büyütmeye devam ediyor. Önce play-off biletini kaptılar sonra da normal sezonun en zorlu deplasmanlarından biri olan Pire’de, Barış ve Dostluk Salonu’nda Olympiakos’u 72-96 gibi ağır bir skorla, üstelik ilk maçı 71-54 ile kaybettikten sonra devirmeyi başardılar. Bu sonuçla rakibin elinden saha vantajını da kapan koç Obradovic’in öğrencileri artık moral motivasyon anlamında da rakibinden üstünde ve bu galibiyetle beraber Andjusic’i de yeniden kazanmış olmaları hücumdaki çeşitlilikleri açısıdan çok önemli olacak. Diallo’nun durumu maç saatinde belli olacak, başka eksikleri yok. 

Olympiakos koç Bartzokas yönetiminde normal sezonu 3. sırada bitirerek, Rus takımlarının irhac edilmelerinin de etkisiyle, son dönemin en başarılı kulüp performansına imza atmışlar ve yıllardır özlemini durydukları play-off potasına kendilerini sokmuşlardı. Bu momentumu da çok iyi kullanarak evlerindeki ilk maçı 71-54 gibi dominant bir skorla kazandılar. Ama ikinci maçta işler tamamen tersine döndü ve taraftar baskısının da altında ezilen Yunan ekibi rakibin beklemedikleri kadar agresif ve enerjik oyununa cevap veremedikleri için bu kez kendileri 72-96 gibi can sıkıcı bir skorla yenilmekten kurtulamadılar. Martin’in durumu maç saatinde belli olacak, başka eksikleri yok.

Kadro kalitesi olarak iki takım arasında öyle ciddi farklar yok, hatta denklik var diyebiliriz. Olympiakos’un serideki 2 artısı saha avantajı ve tecrübe farkıydı ama ilkini Pire’deki ikinci maçta kaptırdılar. Ayrıca gördük ki tecrübe farkı da skora öyle beklendiği gibi yansımadı özellikle seriyi kırma şansları bulunan ikinci maçta… Şimdi karşılarında çok daha moralli, çok daha diri bir Monaco bulacaklar. Koç Obradovic ve öğrencilerinin evlerinde oynamanın artısını kullanarak James ve Andjusic liderliğinde hanelerine bir galibiyet daha yazdırarak seride üstünlüğü ele geçireceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.54
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.81
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 12.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında İtalya Cuma günü saat 21:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti …