Anasayfa / Genel / Astana Khimki Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 17 Nisan 2017

Astana Khimki Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 17 Nisan 2017

17 Nisan Pazartesi günü saat 17:00’de başlayacak VTB lig mücadelesinde play-off sıralamasındaki yerini korumak isteyen Kazakistan ilk 4 sıradaki yerini korumak isteyen Rus temsilcisi Khimki ağırlayacak. En iyi bürolardan biri olan Bets10’da ev sahibi takım lehine 11.0 handikap açılırken toplam sayı limiti ise 165.0 olarak set edilmiş. İddaada 727 koduyla açılan maçta ev sahibi takım lehine 10.5 handikap belirlenmiş ve toplam sayı limiti de 165.5 olarak set edilmiş.

VTB ligdeki tek Kazakistan temsilcisi olan Astana şuanda 9 galibiyetle 8.sırada ama alttan gelen Avtodor’un 2 maç eksiği var ki bu maçları kazanmaları durumunda Astana’yı yakalayabilirler. Yunan koç Papatheodorou yönetiminde son 4 maçlarını kaybettiler ve gidişatlarının kötü olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak bu kayıpların da tamamının deplasmanda olduğunu belirtmemiz lazım. Bu sezon evlerinde oynadıkları 10 maçtan 6 tanesini kazanmayı başardılar, kendi sahalarındaki maçlarda rakipleri onlara maç başına 3 farklı bir averaj sağlamış durumdalar. İki Amerikalı guard Ian Miller ve Robert Lowery takımın skor yükünü çeken isimler. Boyalı alandaki en büyük silahları da Gambia asıllı Amerikalı uzun Ousman Krubally şuanda.

Tecrübeli koç Ivanovic’in öğrencileri 17 galibiyetli Lokomotiv Kuban ile birlikte şuanda 3.sıradalar. Alttan gelen 15 galibiyetli Unics Kazan’ın normal sezon maçlarını tamamlamış olduğunu düşündüğümüzde ilk 4 sırayı garantilediler. Son 3 maçlarından iki tanesini kaybettiler ki bunlar Zenit ve CSKA gibi zirvedeki önemli rakiplere olduğu için ilk 2 mücadelesinden uzaklaşmışlardı. Bu sezon VTB ligde deplasmanda da oynadıkları maçlarda iyi iş çıkardılar, 10 maçtan 8 galibiyet çıkarmayı başardılar ve bu maçlarda rakiplerine maç başına +7 lik bir fark sağlamış oldular. Rus guard Alexey Shved tartışmasız bu takımın hücumdaki lideri. Ayrıca tecrübeli Amerikalı guard Earl Rowland da son maçlarda yükselttiği performansı ile onun en büyük yardımcısı oldu. Karadağlı genç uzun Marko Todorovic de Khimki’nin boyalı alandaki en büyük kozu.

Khimki bütçesi, kadro kalitesi ve oynadığı basketbolla maçın açık ara favorisi. Play-off’u da büyük ölçüde garantilemiş olan ve sezonun ana hedefini de yerine getirmiş olan Astana’nın güçlü rakibi karşısında fazla direnç göstereceğini düşünmüyorum. Khimki’nin handikapı da aşarak kazanacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS2 (-10.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS2 (-11.0) / 1.90 Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir