Anasayfa / Astoria Bydgoszcz / Astoria Bydgoszcz – Slam Stal Ostrow İddaa Tahmini 03.03.23

Astoria Bydgoszcz – Slam Stal Ostrow İddaa Tahmini 03.03.23

Polonya Ligi 21. hafta mücadelesinde Astoria Bydgoszcz Cuma günü saat 22:30’da Slam Stal Ostrow ile karşılalacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 9.5 handikap belirlemişler.

Astoria bu sezonun zayıf halkalarından birisi. 20 maçlarından sadece 6 tanesini kazanabildiler ve düşme potasından da 2 adım uzaktalar. Diğer taraftan evlerindeki performanslarına baktığımızda son 5 maçlarını üst üste kaybettiklerini görüyoruz. Aradan önceki son 2 iç saha maçlarında Spojnia’ya 9 ve Trefl’a da 11 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Aradan önceki son maçta ise konuk oldukları Gdynia’yı 85-88 ile geçmişlerdi. 

Ostrow ise milli aradan önceki son 3 maçını kazanmış ve bu sayede de 15 galibiyete ulaşmış bir takım, şuanda liderlik koltuğunu Wroclaw ile paylaşıyorlar. Aradan önce çıktıkları son 2 deplasman maçlarında ise Legia’yı tam 28 sayı farkla geçerken, Dabrowa’yı da 12 sayı farkla yine rahat yenmeyi başarmışlardı. Djurisic, Silins, Petkim’den hatırlayacağınız Perkins ve eski dost Kulig takımın önemli isimleri. Skele ve Garbacz da önemli katkılar veriyorlar, geniş ve potansiyelli bir kadroları var.

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Nitekim ilk yarıdaki maçta Ostrow konuk ettiği rakibini tam 23 sayı farkla sahadan silmişti! Bu maçta deplasmanda o kadar yüksek bir fark çıkar demek biraz iddialı olur. Ama yine de Djurisic, Silins, Perkins, Kulig gibi silahlar karşısında Astoria’nın fazla dayanabileceğini düşünmüyorum. Liderlik yarışında hata yapmak istemeyen misafir takımın zayıf rakibini çift haneli farklarla geçeceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.64
intobet Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Adriyatik Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Cibona Zagreb – FMP Beograd İddaa Tahmini 27.03.23

Adriyatik Ligi 23. hafta mücadelesinde Cibona Zagreb Pazartesi günü saat 19:00’da FMP Beograd ile karşılaşacak. …