Anasayfa / AS Monaco / ASVEL Villeurbanne – As Monaco İddaa Tahmini 17.06.19

ASVEL Villeurbanne – As Monaco İddaa Tahmini 17.06.19

Fransa JeepElite Pro A final serisi 2.maçında ASVEL Villeurbanne Pazartesi saat 21:45’de AS Monaco ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin direkt galibiyeti için 1.40 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.50 olarak açıklamış.

Koç Mitrovic’in öğrencileri serinin ilk maçında net bir mesaj verdi, evinde ne kadar güçlü bir takım olduğunu tekrar gösterdi herkese. İlk yarıda Livio-Charles ve Slaughter ile sergiledikleri tempolu ve etkili oyunla farkı 10 sayıya kadar çıkardılar, ikinci yarıda ise tempoyu düşürüp savunmayı sertleştirerek oyunu dengede götürdüler ve Monaco’nun yaklaşmasına izin vermediler. Maç sonunda da farkı koruyarak rahat bir galibiyet aldılar.

Monaco cephesinde aslında ilk maç tam da istedikleri gibi yüksek tempoda başladı. Ancak ikinci çeyrekte tempo yüksek olmasına rağmen Asvel’in savunmasını aşamadılar ve sadece 16 sayıda kaldılar ki bu da farkın çift hanelere çıkmasına neden oldu. Buckner pota altında etkili olsa da koç Obradovic’in asıl silahları olan kısalarda yeterli katkı gelmeyince ikinci yarı da ritm bulamadılar ve farkı kapatamadılar.

Asvel ilk maçta Monaco’yu çözmüştü. Kısalara çok iyi baskı yaparak devreye girmelerini engellediği gibi tempoyu da tecrübeli oyuncuları ile istediği gibi yönlendirdi. Kontrol Monaco’nun elinden gidince savunma konusunda da pek hevesli olmayan koç Obradovic’in öğrencileri ilk yarıda savunmada sınıfta kalırken ikinci yarıda ise skor üretiminde sorun yaşamıştı. Asvel bir kez daha evinde yenilmesi çok zor bir takım olduğunu gösterdi. Seriye 1-0 başlamanın özgüveni ve morali ile bir kez daha iç sahada hat ayapmayacaklarını ve seriyi Monaco’ya 2-0 ile taşıyacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 / 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.50
Güven İndeksi: 9/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Trefl Sopot – Arka Gdynia İddaa Tahmini 20.09.20

Polonya Ligi 4.hafta mücadelesinde Trefl Sopot Pazar saat 18:35’de Arka Gdynia ile karşılaşacak. Hem İddaa …