Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / ASVEL Villeurbanne – Chalons Reims İddaa Tahmini 15.12.18

ASVEL Villeurbanne – Chalons Reims İddaa Tahmini 15.12.18

Fransa Jeep Elite Pro A 13.hafta mücadelesinde ASVEL Villeurbanne Cumartesi saat 22:00’da Chalons Reims ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 162.5 olarak belirlemiş.

Asvel hem Eurocup’da hem de ligde yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Pro A’da 12 maçın ardından elde ettikleri 10 galibiyetle zirvede yanlızlar, en yakın rakipleri ile aralarında 2 galibiyet fark oluştu. Evlerindeki performansları da çok iyi, 6 maçı da kazandılar. Bu galibiyetlerin temelinde ise sert ve disiplinli takım savunması yatıyor, iç sahada ortalama 65 sayı görüyorlar potalarında.

Chalons Reims ise ligin vasat ekiplerinden biri, 5 galibiyetleri var ve düşme ile play-off potasının arasında gidip gelecekler belli ki sezon boyunca. Deplasman karneleri de kötü, 6 maçtan sadece 1 galibiyet alabildiler. Bunun temel nedeni ise hücumdaki verimsiz performansları, evden uzakta sadece 74 sayı üretebiliyorlar maç başına. 

Bir tarafta iç sahada çok iyi bir performans sergileyen ve sert, disiplinli savunması ile rakipleri boğan, düşük skorlarda tutan Asvel, diğer tarafta evden uzakta varlık gösteremeyen ve skor üretmekte çok zorlanan Chalons Reims var. Asvel’in etkili savunmasına ve iç sahadaki her maçı ciddiye almasına artı Chalons Reims’in deplasmanlardaki kısır hücum performansına güvenerek tercihimi düşük skordan yana kullanacağım.

İddaa Oranı: ALT (160.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (162.5) / 1.67
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …