Anasayfa / ASVEL Lyon Villeurbanne / ASVEL Villeurbanne – Limoges İddaa Tahmini 22.09.19

ASVEL Villeurbanne – Limoges İddaa Tahmini 22.09.19

Fransa Jeep Elite ProA ilk hafta mücadelesinde ASVEL Villeurbanne Pazar saat 17:00’da Limoges ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin hem ilk yarı hem de maç sonu galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.36 olarak belirlemiş.

Koç Mitrovic yönetimindeki son şampiyon Asvel transfer dönemini hareketli geçirdi yeni sezonda Euroleague’de boy göstereceği için. Payne, Jean-Charles, Kahudi, Lighty, Noua, Maledon gibi önemli isimleri kadroda tutarken takviye olarak ise eski Galatasaraylı Jordan Taylor, genç yetenek Ismael Bako, eski Gaziantepli Jekiri, keskin nişancı Lomasz, tecrübeli skorer Edwin Jackson ve bir diğer tecrübeli isim Diot’u kadrolarına kattılar.

Takımın başına koç Julbe’yi getiren Limoges ise köklü değişikliklere gitti. Yeni sezonda takımın öne çıkan isimleri Brian Conklin, Semaj Christon, Ginyard, Varanauskas, Boutsiele, Lang, Invernizzi ve Sanford olacaklar. Ancak kadroya baktığımızda pek de üst sıraları hedefleyebilecek kalitede olmadıklarını görüyoruz. Elbette koç Julbe takıma bir hava getirecektir ama eldeki malzemeyle Asvel gibi takımlara direnmeleri zor görünüyor.

Asvel hem tecrübe hem de kadro kalitesi açısında Limoges’dan bir kaç adım önde ki bir de ev sahibi avantajına sahip. Koç Mitrovic takımını çok iyi tanıyor ve her oyuncusundan en iyi şekilde verim almayı biliyor. Sezonun açılış maçında da işi ciddiye alacaklarını ve henüz hazır olmayan yeni kurulmuş bir takım olan Limoges karşısında baştan sona önde götürecekleri maçı kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: İY&MS 1 – 1.30
Bets10 Oranı: İY&MS 1 -1.36
Güven İndeksi: 9

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 12.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın iddialı takımlarından Houston Rockets, Doğu’nun dişli takımlarından Indiana Pacers ile Çarşamba saat 23:00’da …