Anasayfa / Anadolu Efes / Ataman: “Sezon boyunca oynadığımız iyi basketbolu final serisinde de devam ettirmek istiyoruz…”

Ataman: “Sezon boyunca oynadığımız iyi basketbolu final serisinde de devam ettirmek istiyoruz…”

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi play-off final serisinde Fenerbahçe Beko ile karşılaşacak olan Anadolu Efes’te baş antrenör Ergin Ataman, final serisi ile ilgili görüşlerini şöyle açıkladı: “Sezon boyunca oynadığımız iyi basketbolu Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi play off final serisinde de devam ettirmek istiyoruz. Hazırlıklarımız devam ediyor.”

Takım kaptanı Doğuş Balbay ise görüşlerini şöyle ifade etti: “Çok yakından tanıdığımız bir rakip olan Fenerbahçe Beko ile Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi finalinde karşılaşacağız. Sezonun açılışını Fenerbahçe Beko maçı ile yapmıştık, kapanışını da yine Fenerbahçe Beko’ya karşı oynayarak yapacağız. Fenerbahçe Beko, Euroleague’in en iyi takımlarından biri. Basketbol Süper Ligi’nde de en üst sıraları bizimle beraber paylaşıyorlar. Kıran kırana maçlar olacak hiç şüphesiz. Saha avantajını elimizde bulunduruyoruz ve bu avantajı kullanmak istiyoruz. Tüm seyircilerimizi maçlarımıza bekliyoruz. Kesinlikle her maç çok zorlu geçecek. Seri uzun sürebilir ama sonuçta galip gelen taraf biz olmak istiyoruz ve sezonu kupayla kapatmak istiyoruz.”Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beşiktaş Sompo Japan – Galatasaray Doğa Sigorta İddaa Tahmini 21.09.19

TÜBAD Turnuvası kapsamında Beşiktaş Sompo Japan Cumartesi saat 20:00’da Galatasaray Doğa Sigorta ile karşılaşacak. İddaa …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.