Anasayfa / Arjantin Ligi / Atenas – Riachuelo İddaa Tahmini 10.03.23

Atenas – Riachuelo İddaa Tahmini 10.03.23

Arjantin Ligi 26. hafta mücadelesinde Atenas Cuma günü saat 03:00’da Riachuelo ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 2.5 handikap belirlemişler. 

Atenas ligin en zayıf halkası konumunda. Son döneme kadar 25 maçtan sadece 1 galibiyet çıkarabilmişlerdi… 16 Şubat’ta milli aradan önceki son maçta konuk ettikleri San Lorenzo karşısında sürpriz yaparak 71-58 ile farklı bir galibiyet almışlar, sezonun 2. galibiyetine imza atmışlardı. Milli aradan dönüşte ise konuk ettikleri güçlü rakipleri Cordoba karşısında beklendiği gibi fazla direnememişler ve 12 sayı farkla yenilmişlerdi. 

Riachuelo ise ligin orta sıraları, play-off’u zorlayan ekiplerinden birisi. Şuana kadar 11 galibiyet toplayabildiler ve 12. sıradan, yani play-off hattından 2 galibiyet gerideler ve 2 maçları da fazla. Son 3 maçlarını üst üste kaybettikleri için biraz hedeften uzaklaşmış durumdalar. Bu 3 kaybı da milli aradan sonra yaşadıklar. Son olarak konuk oldukları denk rakiplerinden La Union’a direnememişler ve 13 sayı farkla kaybetmişlerdi. 

Atenas ligde kalmak için mücadele eden bir ekip. Ama sadece 2 galibiyetleri var toplam 27 maçta ve kalan maçlarda da işleri çok ama çok zor olacak. Riachuelo ise alt sıralardan uzak kalarak ana hedefi gerçekleştirmiş bir ekip. Diğer taraftan play-off şansları halen devam ediyor ve daha fazla yara almamak adına deplasmanda da olsalar zayıf rakipleri karşısında tam konsantre çıkacaklarını düşündüğüm maçta hata yapmayıp kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.54
intobet Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.72
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Oklahoma City Thunder – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden Oklahoma City Thunder Perşembe günü saat 03:00’da Doğu ekibi Detroit Pistons …