Anasayfa / Atlanta Hawks / Atlanta Hawks – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini (Basket Guru) 19.06.21

Atlanta Hawks – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini (Basket Guru) 19.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında Atlanta Hawks Cumartesi saat 02:30’da Philadelphia 76ers ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.43 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.67 olarak belirlemiş.

Hawks’da işler yolunda diyebiliriz rahatlıkla. Koç McMillan’ın öğrencileri seride son 2 maçı kazandılar, üstelik son maçı deplasmanda kazandılar ve artık avantaj onlarda. Şimdi bu maçı kazanırlarsa seriyi 4-2 geçip adlarını konferans finaline yazdıracaklar, kaybetmeleri durumunda ise 7. ve son maç Philadelphia’da oynanacak. Son maçta olduğu Young’ın skorer oyunu liderliğinde Collins, Gallinari, Williams üçlüsünden x-faktör katkısı almaya çalışacaklar. 

76ers cephesinde ise 2 maç üst üste alınan mağlubiyetleri canları sıkmış durumda. Artık toparlanmak zorundalar ki zaten deplasmanda tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. Son maçı kendi sahalarında 3 sayı ile kaybetmeleri moralleri epey bozdu, reaksiyon göstermek zorundalar. Bunu yapabilecek tecrübeli isimler var ellerinde. Harris, Simmons, Embiid üçlüsünün artık bu kritik maçta net olarak ağırlıklarını koymaları gerekiyor. 

Her ne kadar seri boyunca Hawks kolay lokma olmadığını gösterip öne geçmeyi de başarmış olsa 76ers daha tecrübeli ve daha kaliteli isimlere sahip. Artık bu kritik maçta bu artıklarını, özellikle tecrübe farkını sahaya yansıtmalarını bekliyorum. Özellikle Embiid’i pota altında iyi kullanarak onun dominant performansı ile sonuca gideceklerini düşünüyorum ki daha önce Capela’ya net üstünlük kurmuştu bir çok maçta. Ana tercihim 76ers’ın handikapsız galibiyeti. olacak. Alternatif olarak da alt seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.43
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Venezia – Pesaro İddaa Tahmini 23.10.21

İtalya Lega Basket Serie A 5. hafta mücadelesinde Venezia Cumartesi saat 21:30’da Pesaro ile karşılaşacak. …